w

Bluerank najlepszy w Europie!

Bluerank

Bluerank znowu triumfuje. Jako jedyna polska agencja otrzymała Oskara branży internetowej – statuetkę European Search Awards. Tym razem najlepsza okazała się kampania content marketingowa realizowana dla Leroy Merlin. Nagrodę odebrał Maciej Gałecki, CEO Bluerank, podczas uroczystej gali w Paryżu.

Pokonaliśmy bardzo mocną konkurencję! Jury oceniało kampanie pod wieloma względami, w tej edycji konkursu kampania dla Leroy Merlin była nominowana w dwóch kategoriach, jedna nominacja zmieniła się w nagrodę, tym bardziej cieszy nas to ogromne wyróżnienie. To kolejny dowód na to, że realizujemy kampanie na najwyższym poziomie – mówi Maciej Gałecki, CEO Bluerank.

European Search Awards to międzynarodowy konkurs organizowany od 2012 roku. W jury zasiadają światowi eksperci branży SEM, którzy co roku przyznają nagrody najlepszym kampaniom z zakresu SEO, PPC, Digital i Content Marketing. W tym roku Bluerank zdobył rekordową liczbę 6 nominacji. Ostatecznie wygrała dwukrotnie nominowana w tej edycji kampania dla Leroy Merlin. Okazała się najlepsza w kategorii „Best Use Of Content Marketing”.

Bluerank współpracuje z Leroy Merlin od 2014 roku. Wspólnie wypracowana długofalowa strategia obejmuje poprawę widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania, działania z zakresu SEO PR i content marketingu oraz wykorzystanie zaawansowanej analityki internetowej do śledzenia i oceny zachowań użytkowników na stronie.

Jesteśmy bardzo dumni, to ogromne osiągnięcie. Kampania od samego początku jest realizowana na najwyższym poziomie, osiągnęła ponadprzeciętne efekty i ta nagroda jest tego potwierdzeniem – mówi Przemek Porada, Menedżer ds. Internetu w Leroy Merlin.

To już druga w historii nagroda dla firmy Bluerank. Agencja po raz pierwszy została nagrodzona statuetką European Search Awards w 2014 roku. Wtedy najlepszą okazała się kampania dla marki Mitsubishi Motors w kategorii „Best Local Campaign”.

Deloitte digital

Adam Sierociński i Antoni Kamiński w Deloitte Digital

Czytelnik

Czytelnik w świecie urządzeń mobilnych