Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

“Domowa nuda? To się nie uda ” – rodzinny konkurs Runmageddonu

Runmageddon zachęca całe rodziny do wspólnej zabawy w kreowanie ekscytujących torów przeszkód. Ogłasza konkurs na Facebooku na stworzenie wymarzonych tras i przeszkód Runmageddonu Kids, czy Family. Organizator przekonuje, że czas między eventami warto kreatywnie  wykorzystać.

Czas spędzany w domu nie musi być nudny. O tym, przekonuje organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami.  Mając chwilę dla siebie rodzice z dziećmi mogą wpaść na ciekawe pomysły i  przygotować lub wykreować wspaniałe aktywności. Jedną z nich jest tor przeszkód. Runmageddon zachęca rodziny Runmageddończyków do wspólnej, prawdziwie ekscytujacej zabawy.

Na portalu społecznościowym Facebook ogłasza konkurs na najlepszy tor przeszkód dla dzieci.

Wszyscy mieliśmy nadzieje, że spotkamy się już na początku kwietnia na trasach Runmageddonu. Jednak przyszło nam poczekać na kolejny event. Chcemy skorzystać z tego czasu i razem z naszą społecznością eksplorować naszą kreatywność. Popuśćmy wodze fantazji i bawmy się z rodziną- mówi Jaro Bieniecki, prezes RUNMAGEDDON S.A.

W dniach 16 – 25 marca br. osoby chcące wziąć udział w konkursie, będą publikować zdjęcia, filmy z przygotowanych przez siebie ekscytujących placów zabaw z przeszkodami. Rodzice mogą też zachęcić swoje dzieci do narysowania lub zaprojektowania nowych konstrukcji, które chciałyby zobaczyć na trasach Runmageddonu.

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie:http://bit.ly/2WqwR5Y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *