w

Grupa Abstra x Olimp Sport Nutrition

Grupa abstra

Rywalizacja, sport, humor i czołowi polscy sportowcy – tak w skrócie można scharakteryzować nowy kanał na YouTube: Rozmiar Ma Znacznie. Kanał ten powstał we współpracy Grupy Abstra oraz Olimp Sport Nutrition. Wystartował siódmego grudnia.

Każdy z odcinków poprowadzi dwójka gospodarzy. Będą mieli do wykonania jedno nieszablonowe, sportowe zadanie, takie jak: najdłuższy zwis na drążku, przebicie pięścią arbuza, czy „spacer farmera”. Do zadania podejdą dwukrotnie, a ich próby będą oddzielone tygodniowym przygotowaniem pod okiem mentora, czyli eksperta związanego z daną konkurencją sportową. W tę rolę wcielą się zaproszeni goście, w tym także ambasadorzy Olimp Sport Nutrition.

Będą to m.in.:

  • Piotr Lisek,
  • Kasia Dziurska,
  • Mariusz Pudzianowski,
  • Krzysztof Ferenc.

Współpraca obejmuje zarówno wspólne tworzenie treści, jak i wsparcie Grupy Abstra w promocji kanału. W ramach serii pojawią się najwięksi twórcy z Grupy Abstra. W kolejnych odcinkach zagoszczą m.in. Abstrachuje (3.47 mln subskrypcji), Maksym z kanału Maksymalnie (468 tysięcy subskrybentów) czy Beksy (1.81 mln odbiorców). Z kolei ambasadorowie Olimp Sport Nutrition również będą gośćmi na kanałach twórców grupy Abstra.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy okazję tworzyć kanał razem z Olimp Sport Nutrition. Jest to pierwszy projekt sportowy dedykowany marce w historii działalności Abstra i wiążemy z nim bardzo duże nadzieje – mówi Aleksander Wandzel, członek zarządu Abstrachuje

Grupa Abstra to jeden z dwóch największych w Polsce twórców contentu Youtube. Obecnie prowadzi kanały własne, a także kanały partnerów komercyjnych, m.in. dla takich marek jak Durex, Allegro oraz Dolina Noteci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Yope

Kampania charytatywna YOPE

Marketing b2b

ABM – nowa strategia marketingowa dla firm B2B