w

Home.pl od kuchni – kulinarne dokonania pracowników home.pl

Przepisy na burgera awokado, koktajl upiększający, risotto ze szparagami i zielonym groszkiem, miodową sałatkę z kurczakiem oraz wiele innych potraw i napojów znalazły się w książce kucharskiej wydanej przez firmę home.pl. Ich autorami są pracownicy firmy.

Książka kucharska nazywa się „home made”. Znalazło się w niej ponad 30 przepisów, podzielonych na cztery działy. Wszystkie propozycje pochodzą od pracowników firmy. Są odzwierciedleniem tego, co w kuchni lubią najbardziej.

W książce znajdziemy też smakołyki, które doskonale sprawdzają się jako dodatki do kawy i herbaty. Jakie? Np. tartaletki z kremem pomarańczowym i bezikiem czy sernik na kremówce. Jest też dział „wczorajszy obiad, czyli odgrzewane w mikrofalówce”. Tutaj pracownicy home.pl proponują m.in. risotto ze szparagami i zielonym groszkiem, kurczaka curry i szynkę w sosie mięsno-grzybowym. Ostatnim z działów książki kucharskiej jest „koniec miesiąca, czyli gotowanie przed wypłatą”. Co wtedy się je? Miodową sałatkę z kurczakiem albo mięsną bułę glutenowo-laktozową.

Firmę tworzą ludzie. Dlatego chcieliśmy, żeby pracownicy mieli okazję się pokazać, ale trochę inaczej, nie przez pryzmat zajmowanego przez siebie stanowiska. Przecież podczas przerwy w pracy prawie każdy coś je. A to co mamy na talerzu, pokazuje trochę jak żyjemy – mówi Nina Pankiewicz, z działu HR home.pl.

Co ciekawe, każdy przepis jest okraszony sporą dawką wiedzy na temat wartości odżywczych polecanych posiłków, anegdotą lub wspomnieniami z dzieciństwa.

Za realizację tego 50-stronicowego wydawnictwa (zdjęcia, opisy, skład, grafika) odpowiedzialny jest zespół rozwiązań kreatywnych home.pl. Książka będzie wykorzystywana jako gadżet promujący firmę podczas targów pracy i konferencji.

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w każdym domu. W home.pl pełni ona także niezwykłą rolę. To właśnie tutaj spotyka się codziennie prawie 300 osób, które rozmawiają ze sobą i dzielą się swoimi pomysłami. – mówi Nina Pankiewicz.

Redakcja AdMonkey szczególnie poleca przepis Michała – starszego grafika na Mięsną bułę glutenowo-laktozową oraz przepis, który jest pomysłem Dyrektora HR i Specjalisty ds .sprzedaży – Pizza na winie 🙂

Home. Pl od kuchni - kulinarne dokonania pracowników home. Pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziadek do orzechów z kampanią antysmogową

Dziadek do orzechów z kampanią antysmogową

Digital kingdom dla l'oréal

Digital Kingdom dla L’Oréal