w ,

Internety piszą – kolejny pakiet e-bookowy od BookRage

BookRage wystartował z kolejnym pakietem książek. Tym razem nazwiska szeroko znane w wąskich kręgach internetowych. Pakiet z książkami: Adelajdy Truścińskiej, Jasia Kapeli, Joanny Lech, Julii Szychowiak i Karola Mrozińskiego dostępny jest na stronie www.bookrage.org.

bookrage

BookRage to pakiet książek w dystrybucji elektronicznej, w nowatorskiej formie sprzedaży. To Ty decydujesz ile płacisz za pakiet i jaka część tej kwoty trafia do bezpośrednio autorów, jaka do Fundacji Nowoczesna Polska a jaka do samego BookRage (żeby zapłacić za serwery, kontynuować projekt itd.).

Fundacja Nowoczesna Polska walczy o konstytucyjną „wolność korzystania z dóbr kultury” (art. 73 Konstytucji RP). Nowoczesna Polska rozwija bibliotekę internetową Wolne Lektury udostępniającą za darmo ponad 2000 książek i audiobooków, uruchomiła systemowe kursy i zasoby dydaktyczne Edukacji Medialnej oraz prowadzi kampanię społeczną na rzecz praw obywatelskich w prawie autorskim Prawo Kultury.

Kupując pakiet książek w BookRage dostajesz możliwość ściągnięcia każdej z książek w formatach ePub i Mobi, bez żadnych mechanizmów DRM.

www.bookrage.org

Co myślisz?

leroy merlin z nową odsłoną kampanii bohater domu 6

Leroy Merlin z nową odsłoną kampanii Bohater Domu

peppermint dla zortrax 7

Peppermint dla Zortrax