w

Jak sprawić, by prowadzenie kampanii Google Ads stało się prostsze przy jednoczesnym wzroście zysków?

google ads, reklama google ads

Reklamy Google Ads, choć bardzo popularne i często stosowane, efekty przynoszą zwykle dopiero wtedy, gdy są profesjonalnie i prawidłowo stworzone. Odpowiedni dobór fraz kluczowych, ciekawe teksty reklamowe i dobrze dopasowane do danego produktu czy usługi ustawienia to podstawa każdej kampanii. Niestety cały proces konfiguracji nie jest prosty i wymaga regularnego monitoringu efektów oraz stałej optymalizacji.

Dodatkowo wymagana jest tu profesjonalna wiedza wzbogacana o bieżącą aktualizację informacji. Google Ads często bowiem wprowadza zmiany do swojego systemu i jeśli nie chce się pozostać w tyle za konkurencją trzeba zawsze być “na bieżąco” z wszelkimi nowościami.

Równocześnie do rozwoju Google Ads pojawiają się w Sieci strony i narzędzia, których celem jest pomóc reklamodawcom i wsparcie ich w tej trudnej pracy. Chyba każdy, kto pracował nad kampanią zna możliwości, jakie oferuje keywordtool.io czy Edytor AdWords. Ciekawą nowością na rynku jest jednak propozycja PromoNavi, którego kompleksowe usługi, dostępne w jednym miejscu stanowią o wyjątkowym i bardzo ułatwiającym pracę nad kampanią charakterze serwisu.

Czym dokładnie jest PromoNavi?

PromoNavi to srewis, który swoja działalność rozpoczął już w 2010 roku w Rosji, gdzie podbił serca swoich użytkowników, co dało odwagę twórcom platformy do dalszej ekspansji światowego rynku. I tak PromoNavi działa już Brazylii, Indonezji, a od niedawna także i w Polsce.

Jak dokładnie działa PromoNavi?

PromoNavi, jako Google Premier Partner jest nie tylko rzetelnym i sprawdzonym serwisem. Dodatkowo bowiem otrzymany status świadczy o bezpieczeństwie i prawidłowości działania portalu.

Co jeszcze oferuje PromoNavi?

Serwis to nie tylko zwiększony przychód. Dodatkowo bowiem każdy użytkownik podpięty do programu otrzymuje darmowy dostęp do wielu narzędzi, których celem jest ułatwienie prowadzenia kampanii Google Ads i skrócenie czasu potrzebnego do pracy nad nimi. Znaleźć tu można zatem “Planer słów kluczowych” lub też narzędzie do tworzenia różnych wariacji fraz na podstawie wpisanych przez użytkownika pojedynczych słów. Inne to podgląd tekstów reklam konkurencji czy “generator ogłoszeń reklamowych”. Podkreślić tu należy, że serwis stale się rozwija i tworzy coraz to nowe pomoce dla swoich użytkowników.

Nie bez znaczenia jest też oferowana przez portal pomoc w prowadzeniu kampanii. Oferta dostępna jest dla wszystkich zrzeszonych w PromoNavi, którzy poproszą o takie wsparcie. Serwis bowiem nie ingeruje w konta swoich użytkowników, a sami pracownicy dbają o pełne ich bezpieczeństwo.

Na koniec, bardzo podejrzliwych zapewniamy – po połączeniu z PromoNavi na koncie nie zachodzą żadne zmiany, nie wzrastają również stawki za klik. Jest za to spory zysk: stały przychód, narzędzia i jeśli potrzeba, wsparcie eksperta. A to wszystko potwierdzają pozytywne opinie użytkowników.

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

projekt wp z dofinansowaniem google 4

Projekt WP z dofinansowaniem Google

rozpoznawanie obrazów – przełom w marketingu e-commerce 5

Rozpoznawanie obrazów – przełom w marketingu e-commerce