w

Jarek Dobrowolski nowym Head of UX w BB8

Jarek dobrowolski
Jarek dobrowolski

Jarek Dobrowolski dołączył do zespołu BB8. Jako Head of UX będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji zespołu UX, procesów projektowych oraz produktów UX i UI, w tym tworzonych przez studio design systemów. 

Jarek zajmuje się projektowaniem UX od ponad 15 lat. W przeszłości pracował min. dla MRM, agencji K2 czy dentsu. Ostatnie kilka lat spędził w Allegro, gdzie zajmował się rozwojem systemów sprzedawcy.

 Zatrudnienie Jarka to kolejny krok w skalowaniu naszych zespołów designu. Jego wiedza i doświadczenie pozwolą nam dostarczać jeszcze więcej wartości klientom i partnerom oraz efektywniej realizować projekty – mówi Paweł Chróściak, Co-founder BB8. 

BB8 to studio specjalizujące się w projektach UX/UI, powstałe w 2018 roku. W ciągu ostatnich lat zrealizowało ponad 150 projektów dla klientów z Europy, Bliskiego Wschodu i Stanów Zjednoczonych. 

Lego dziewczynki mogą wszystko

Powtarzane schematy wychowania ograniczają swobodę wyrażania siebie [raport LEGO]

Cztery ekspertki dołączyły do zespołu kreacji w leo burnett warszawa   

Cztery Ekspertki dołączyły do zespołu kreacji w Leo Burnett Warszawa