Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Karolina Chojnowska w TalentMedia

TalentMedia wzmacnia dział odpowiedzialny za współpracę z agencjami i domami mediowymi. Od września do zespołu dołączyła Karolina Chojnowska i objęła stanowisko Agency Sales Managera. W nowej agencji wesprze rozwój jednej z kluczowych struktur agencji.

Chojnowska pierwsze kroki w branży marketingowej stawiała w agencjach specjalizujących się w SEO i Social Mediach. Do TalentMedia przechodzi bezpośrednio z MediaCom Warszawa, gdzie przez prawie dwa lata pracowała w dziale MediaCom Beyond Advertising – oddzielnej komórce zajmującej się szeroko pojętym contentem. Doświadczenie zdobywała współpracując z influencerami dla takich Klientów jak: Wrigley i Marie Blizzard, aktywnie tworząc content TV dla Klienta MARS Polska, a także planując kampanie contentowe i socialowe dla Idea Banku czy Euroloan.

W TalentMedia Karolina Chojnowska jako Agency Sales Manager, będzie bezpośrednio raportować do Lidiji Vukić – Head of Talents i członka zarządu spółki.

– Karolina to doświadczony ekspert, który wesprze swoimi kompetencjami obszar współpracy z kluczowymi na polskim rynku agencjami i domami mediowymi – mówi Lidija Vukić – Rosnące zainteresowanie platformą YouTube ze strony marketerów wymaga od nas dużej elastyczności i sprawnego dostosowywania struktur agencji do potrzeb rynku. Jednocześnie cieszy nas dynamika, z którą mamy obecnie do czynienia, co dowodzi, że rynek usług, w których się specjalizujemy ma ogromny potencjał na przyszłość – dodaje Vukić.

Dodaj komentarz