w

KERRIS na 20 miejscu w rankingu “50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”

Mikołaj Szymański, Maciej Makowski i Ignacy Bochiński zarządzający KERRIS Group zostali wyróżnieni tytułem “Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” w rankingu magazynu Brief, zajmując 20 miejsce. Gala wręczenia nagród odbyła się 29 maja w poznańskiej Concordia Design, centrum designu i kreatywności współtworzonego przez  Piotra Voelkela, jednego z członków tegorocznego jury. Pozostali tegoroczni laureaci to twórcy takich projektów jak indaHash, ZnanyLekarz (DocPlanner), WebTalk, Coders Lab czy Codewise.

Ranking “50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” to inicjatywa magazynu Brief, której celem jest budowanie i promowanie innowacyjnej i kreatywnej przedsiębiorczości w Polsce. Po raz siódmy zostały wyróżnione osoby stawiające na innowacje i nieszablonowe rozwiązania w swoim biznesie oraz nieustannie poszukujące nowych możliwości rozwoju. W poprzednich edycjach wyróżnieni byli między innymi Stefan Batory z iTaxi i Booksy, Mariusz Ciepły, twórca LiveChat czy Michał Sadowski z Brand 24.

Dziękujemy za uznanie i odznaczenie tytułem “Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” nie tylko wybitnej kapitule tworzonej po raz pierwszy przez doświadczonych przedsiębiorców m.in. Irenę Eris czy Mikołaja Placka, ale też całemu zespołowi KERRIS, dzięki któremu jesteśmy w obecnym miejscu i możemy przyjąć tę nagrodę. Cieszymy się, że doceniono nasze działania. Jesteśmy też dumni, że wspólnie tworzymy tak zgrany, utalentowany i zaangażowany team. Wyróżnienie jest dla nas nobilitacją i jednocześnie mobilizacją do dalszej ciężkiej pracy – komentuje Mikołaj Szymański, Managing Partner KERRIS Group.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szeri szeri rozszerza grono new business managerów

Szeri Szeri rozszerza grono New Business Managerów

Marta zienkiewicz

Marta Zienkiewicz i Jakub Kiraga z Hill+Knowlton Strategies laureatami Young Creatives Cannes