w

Marta Zienkiewicz i Jakub Kiraga z Hill+Knowlton Strategies laureatami Young Creatives Cannes

Marta zienkiewicz

Marta Zienkiewicz oraz Jakub Kiraga z agencji Hill+Knowlton Strategies zostali laureatami konkursu Young Creatives Cannes w kategorii PR. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę w międzynarodowym konkursie Young Lions 2017.

W tegorocznej edycji Young Creatives zadaniem uczestników w kategorii PR było stworzenie kampanii dla Fundacji Zaczytani.org, która była jednym z partnerów konkursu. Zdaniem jurorów zwycięski zespół przygotował strategię komunikacji, która wyróżniała się przede wszystkim niestandardowym podejściem do tematu oraz odwagą postawienia wszystkiego na jedną kartę. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 26. maja br. podczas Gali Konkursu KTR w Teatrze Polskim w Warszawie.

Reprezentanci Hill+Knowlton Strategies pokonali 10 innych zespołów, które przystąpiły do tegorocznej edycji Young Creatives. Zwycięski duet będzie miał okazję reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie Young Lions, który rozpocznie się już 17 czerwca w Cannes. We francuskiej stolicy kreatywności polski team zmierzy się z ponad dwudziestoma innymi zespołami, które wystartują w kategorii PR.

W Hill+Knowlton Strategies Marta Zienkiewicz pełni funkcję Social Media & Influencer Marketing Managera w departamencie Digital & Influencer Marketingu, natomiast Jakub Kiraga jest Senior Account Executivem w dziale Komunikacji Marketingowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kerris na 20 miejscu w rankingu “50 najbardziej kreatywnych w biznesie”

KERRIS na 20 miejscu w rankingu “50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”

Cooking challange rozenek

Trzy agencje realizują projekt „COOKING CHALLENGE”