w ,

Mapa doświadczeń z Tauron – tylko na Warsztatach UX

Mapa doświadczeń z tauron - tylko na warsztatach ux

Interesujesz się projektowaniem aplikacji IT, stawiasz pierwsze kroki w designie, a może po prostu jesteś ciekaw, czym jest ten modny UX? Jeśli tak właśnie jest, zapraszamy 4 kwietnia do przestrzeni coworkingowej IdeaPlace, gdzie odbędą się Warsztaty UX#4. Za organizację spotkania odpowiada wrocławskie studio UX & usability – WitFlow, a partnerem merytorycznym najbliższego spotkania będzie Tauron.

Warsztaty UX to cykliczne, darmowe spotkania z projektowaniem doświadczeń użytkownika, które zagościły już na dobre na mapie wydarzeń wrocławskiej branży IT. Podczas każdego eventu rozwiązuje się realny problem projektowy, dzięki czemu zarówno uczestnicy jak i partner merytoryczny wydarzenia odnoszą korzyść. Głównym założeniem Warsztatów UX jest także dużo praktyki a mało teorii – przez blisko 3 godziny można sprawdzić na własnej skórze z jakimi problemami borykają się na co dzień projektanci rozwiązań interaktywnych. Każde spotkanie to inna technika UX i inny problem projektowy.

Warsztatyux_3

Warsztatyux_2

Warsztatyux_1

Do tej pory podczas Warsztatów UX można było uporządkować kategorie ogłoszeń w serwisie Gumtree.pl dzięki metodzie sortowania kart, zaprojektować dla Axit papierowy prototyp, oraz opracować dla firmy Cohesiva koncepcje interfejsów przy użyciu design studio. Zarówno dobór problemów projektowych jak i wymyślona przez WitFlow formuła spotkań spotykają się z bardzo pozytywnym przyjęciem: zainteresowanie wydarzeniami jest ogromne, a bilety rozchodzą się w kilkadziesiąt sekund.

Już 4 kwietnia odbędzie się Warsztat UX#4, jego uczestnicy zmierzą się z techniką Experience Map, czyli mapą doświadczeń, która pomoże w zrozumieniu kontekstu interakcji z platformą eBOK.

– Tym razem udało nam się zaprosić do współpracy naszego klienta – firmę TAURON. Uczestnicy Warsztatu będą mieć wyjątkową okazję tworzenia strategii produktu od podstaw. – mówi Marta Michałowska z WitFlow.

Zainteresowani zmierzeniem się z tematem experience map mogą śledzić stronę warsztatów i profil na Facebooku.
Wydarzenie wspierają partnerzy: PGS Software oraz SWPS – Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń.

Źródło: WitFlow

Gremi business communication z agencją semahead

Gremi Business Communication z agencją Semahead

Obi tak to robi w niemczech: bilbordy zrób-to-sam

OBI tak to robi w Niemczech: bilbordy zrób-to-sam