w

Gremi Business Communication z agencją Semahead

Gremi business communication z agencją semahead

W marcu spółka Gremi Business Communication nawiązała współpracę z agencją SEMAHEAD należącą do Grupy INTERIA.pl. Agencja będzie odpowiedzialna za działania SEO dla serwisów RP.pl i Parkiet.com.

Semahead będzie realizować przede wszystkim audyty działań w Google, bieżące konsultacje
i szkolenia w zakresie SEO. Współpraca została podjęta na czas nieokreślony i ma przede wszystkim na celu położenie odpowiedniego fundamentu pod planowane, znacznie szersze projekty SEM dla wszystkich serwisów Gremi. Nawiązanie współpracy z agencją Semahead jest spowodowane przede wszystkim dynamicznym rozwojem projektów internetowych Gremi Business Communication.

– Współpraca z jedną z najbardziej doświadczonych i największych redakcji biznesowych w Polsce to dla nas niesamowicie ekscytujące wyzwanie. Przy współpracy z serwisami Rzeczpospolitej i Parkietu będziemy mogli podzielić się naszym doświadczeniem zdobytym we współpracy z redakcjami w Grupie INTERIA.PL i RMF – wyjaśnia Kornel Dulęba, dyrektor agencji Semahead.

Za koordynację współpracy po stronie Gremi Business Communications odpowiedzialna będzie Aneta Rumniak – Strategy & Market Analyses Manager.

Źródło: mat. pras.

Z ddb do call-to-research

Z DDB do CALL-TO-RESEARCH

Mapa doświadczeń z tauron - tylko na warsztatach ux

Mapa doświadczeń z Tauron – tylko na Warsztatach UX