Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Marta Ogórkiewicz z 4fun Media do KODA Bots

Od początku lutego KODA Bots ma nowego prezesa. Na czele spółki stanęła Marta Ogórkiewicz, dotychczasowa head of e-commerce w 4fun Media S.A. Dołączyła do Mariusza Pełechatego, który pozostał w zarządzie i objął nowo utworzone stanowisko dyrektora kreatywnego.

– Przed nami rok wyzwań. Czeka nas sporo pracy i zmian, które mają pomóc firmie w rozwoju. – mówi Daniel Świątkowski, CEO spółki Hexe Capital, do której należy KODA Bots. – Zaczęliśmy od sprowadzenia Marty, która pracowała po stronie klienta, doskonale zna jego potrzeby i wie jak skutecznie rozwijać biznesy internetowe.

Marta Ogórkiewicz posiada 10-letnie doświadczenie w budowaniu strategii marketingowych i rozwoju produktów oraz usług digitalowych w polskich i międzynarodowych firmach. W minionym roku pracowała w 4fun Media, gdzie jako head of e-commerce odpowiadała m.in. za “Republikę 4fun” – pilotażowy program lojalnościowy on-line, a także inne projekty digitalowe Grupy. Wcześniej, dla Ringier Axel Springer Polska – Onet, wprowadzała na rynek platformę Newsweek Plus. Przez kilka lat zarządzała marką Allegro w Polsce oraz krajach Europy Środowej i Wschodniej. Odpowiadała za międzynarodową strategię marki, badania marketingowe, zintegrowane kampanie reklamowe oraz wizerunek aplikacji mobilnej brandu.

W KODA Bots odpowiada za strategiczny rozwój firmy, jej produktów i usług, zarządzanie zespołem oraz nadzór nad projektami marketingowymi i sprzedażowymi.

 

Fotografia: Marek Szczepański

Dodaj komentarz