w

Mniej roBOTY dla moderatorów – chatbot Męskie Granie

Mniej roboty dla moderatorów – chatbot męskie granie

Studio KODA Bots przygotowało dla marki Żywiec chatbota wspierającego komunikację trasy koncertowej Męskie Granie. Przez pierwsze 3 tygodnie poprawnie obsłużył ponad 94% przychodzących do niego wiadomości.

Stworzyliśmy pierwszy tego typu eventowy chatbot w Polsce, zawierający zawsze aktualne informacje o koncertach, dostępności biletów, biogramy artystów, fotorelacje i quiz – mówi Mariusz Pełechaty, Head of Product w KODA Bots.

Rozwiązanie jest dostępne na platformie Facebook Messenger. Wystarczy kliknąć w przycisk “wyślij wiadomość” na fanpage’u Męskie Granie na Facebooku. Użytkownik może wybrać temat, który go interesuje lub wpisać swoje pytanie dot. trasy koncertowej. Przez pierwsze 3 tygodnie chatbot poprawnie zinterpretował aż 94% wysłanych do niego pytań, a w 55% przypadków jego odpowiedzi były dla użytkowników wyczerpujące.

– Wnioski z setek konwersacji są dla nas fantastycznym materiałem do optymalizacji działania chatbota. Zarówno na poziomie jego konstrukcji, jak i planowania interakcji  z użytkownikiem, czyli odpowiadania w języku naturalnym na zadawane pytania. Cieszymy się  z tego, że dla większości użytkowników chatbot stanowi wyczerpujące źródło informacji. Dodatkowe pytania kierowane bezpośrednio do moderatora najczęściej wynikały z chęci ich potwierdzenia lub uzupełnienia – dodaje Mariusz Pełechaty.

KODA Bots to studio projektujące chatboty wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji  i autorską platformę integrującą się z dowolnym API. Firma należy do Hexe Capital, wrocławskiej grupy spółek oferujących rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu w Internecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Golden drum

24th Golden Drum: Csaba Gosztonyi and Johannes Newrkla are the newest members of Hall of Fame

Nauczeni doświadczeniem- historia carsharingu

Nauczeni doświadczeniem- historia CarSharingu