w

Nie daj się oszukać #NaRekrutera. Gi Group Holding rusza z kampanią, która otwiera oczy na niebezpieczeństwa rekrutacyjne

Gi group holding

Nie da się ukryć, że rekrutacja w dobie cyfryzacji staje się coraz bardziej skomplikowaną grą, w której niestety nie brakuje również nieuczciwych graczy. Dlatego Gi Group Holding odpala kampanię edukacyjno-informacyjną pod hasłem „Nie daj się oszukać #NaRekrutera”, która ma na celu wyedukowanie kandydatów i zwiększenie ich świadomości w kontekście niebezpieczeństw związanych z poszukiwaniem pracy.

Nie daj się oszukać #narekrutera. Gi group holding rusza z kampanią, która otwiera oczy na niebezpieczeństwa rekrutacyjne

Dlaczego teraz? Statystyki mówią same za siebie: co trzeci Polak doświadczył próby wyłudzenia danych osobowych przez fałszywe SMS-y, telefony lub e-maile. Co więcej, tylko około 55,5% Polaków wie, jak postąpić, gdy znajdą się w takiej sytuacji. Niepokojące, prawda?

Kampania nie tylko uświadamia, ale też edukuje. Na dedykowanym landing page www.narekrutera.pl znajdziemy zestaw materiałów przygotowanych przez ekspertów, zawierających best practices i wskazówki, jak rozpoznać próby oszustwa. Atrakcją jest krótki film, w którym prawdziwi rekruterzy dzielą się swoją wiedzą. Jest to kontent, który każdy przyszły kandydat na pewno z chęcią obejrzy.

„O cyberprzestępstwach mówi się od lat, zjawisko to dotyczy w coraz większym stopniu obszaru rekrutacji. Zauważyliśmy ten problem i postanowiliśmy działać” – mówi Kamil Jankowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Gi Group Holding. Słowa te podkreślają, jak ważne jest działanie na rzecz zwiększenia świadomości i edukacji w tej kwestii.

Cóż, jeśli jesteś na etapie poszukiwania pracy lub zwyczajnie chcesz być na bieżąco z trendami rynkowymi, ta kampania to coś, czego nie możesz przegapić. W dobie rosnących zagrożeń cyberprzestępczych, wiedza to potęga – a Gi Group Holding dostarcza ją w przystępnej formie, tuż na wyciągnięcie ręki. Nie przegap tego i… Nie daj się oszukać #NaRekrutera!

Więcej informacji o kampanii znajdziesz na www.narekrutera.pl. Kampania jest wspierana przez znane i cenione organizacje takie jak Federacja Przedsiębiorców Polskich, Konfederacja Lewiatan oraz Polskie Forum HR, co tylko podkreśla jej rangę i ważność.


  1. Zjednoczone siły Glovo i Foodsi w misji redukcji marnotrawstwa żywności
  2. Kampania Grześki Wyjaw szkolne Grzeszki
  3. Michał Koterski w kampanii nawiązującej do kultowego “Dnia Świra”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ewa kosz warsaw creatives

Warsaw Creatives wita na pokładzie nowe twarze: Ewa Kosz i Agnieszka Byczot objmują stanowiska Senior PR Managerów

Kampanie profrekwencyjne

Kampanie profrekwencyjne [IAA POWER PODCAST]