Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowa jakość w branży pogrzebowej

Zaduma.pl to serwis internetowy będący platformą dla profesjonalnej sieci usług pogrzebowych na terenie całej Polski. Specjalizuje się w pomocy przy organizacji ceremonii pogrzebowych oraz doradztwie związanym ze wszystkimi usługami powiązanymi. Umożliwia rodzinom i bliskim osób zmarłych skorzystanie z następujących usług: nekrologi i kondolencje, usługi pogrzebowe, transport ciał, diamenty pamięci, wieńce pogrzebowe, mowy pogrzebowe, nagrobki, trumny i urny, opieka nad grobami, wspomnienia zmarłych, odszkodowania, ubezpieczenia oraz pomoc psychologiczno-terapeutyczna.

Dzięki autorskiemu systemowi, nekrologi i kondolencje dotrą do wszystkich zainteresowanych osób, a nie wyłącznie do czytelników danego tytułu prasowego.
Zamawiający wypełnia intuicyjny formularz na stronie internetowej, następnie wybiera spośród unikalnych projektów graficznych, wpisuje max. 50 numerów telefonu
komórkowych należących do rodziny oraz znajomych osoby zmarłej oraz dokonuje płatności online. Gotowy nekrolog lub kondolencje zostaną zamieszczone na stronie internetowej Zaduma.pl oraz wysłane automatycznie w postaci MMS na numery telefonów komórkowych podane w formularzu.

Grupę docelową stanowią użytkownicy Internetu, którzy stracili bliską osobę i stoją przed emocjonalną decyzją wyboru usług pogrzebowych. Grupa docelowa definiowana jest przez potrzebę – utrata bliskiej osoby. Nie ma znaczenia wiek oraz płeć. Będą to zazwyczaj osoby z wykształceniem przynajmniej średnim i wyższym, regularnie korzystające z Internetu, świadome rynku usług internetowych, otwarte na nowinki rynkowe.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach serwis internetowy ruszył w pierwszej połowie lutego 2014 r. Do tej pory nawiązał już współpracę z wieloma firmami świadczącymi usługi powiązane z rynkiem funeralnym. W tej chwili kompletuje listę partnerskich zakładów pogrzebowych z wybranych miejscowości na obszarze wszystkich województw. Skupia się na tym, aby oferowane usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby emocjonalne i formalne swoich klientów. Chce objąć zasięgiem działania całą Polskę, natomiast system nadawania nekrologów może stać się doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych nekrologów gazetowych. Zamierza stać się pierwszą firmą, która na masową skalę przeniesie nekrologi z drukowanych gazet na ekrany urządzeń mobilnych. Zaduma.pl to platforma, na której propagowane będzie nowoczesne podejście do usług pogrzebowych oraz nowa interpretacja tematyki śmierci. Pokaże, że temat odchodzenia, pochówku czy też żałoby to nie temat tabu.

Źródło: mat. pras.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,