Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowa kampania Jordan z UM i Mediabrands Studios

program afiliacyjny

Producent rozpoczął akcję reklamową, promującą szczoteczki dla dzieci. Za pomysł i realizację projektu odpowiadają UM i Mediabrands Studios.

Marka Jordan (należąca do Orkla Care S.A.) rozpoczęła akcję marketingową szczoteczek Jordan Step by Step dedykowanych dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Platforma komunikacji została oparta na działaniach promocyjnych w stacjach telewizyjnych Nickelodeon i Nick Jr., serwisach społecznościowych  Jordan i Nick oraz na stronie internetowej Nick.com.pl. Za pomysł i realizację projektu promocyjnego odpowiadają Agnieszka Lelonkiewicz Brand Manager  marki Jordan, dom mediowy UM (IPG Mediabrands) oraz dział projektów niestandardowych Mediabrands Studios.

W ramach akcji promocyjnej przygotowano wyjątkową piosenkę, która zachęca dzieci do prawidłowego mycia zębów i promuje szczoteczki Jordan Step by Step. Specjalnie na potrzeby tej akcji Mediabrands Studios przygotował teledysk, który będzie emitowany w telewizji i internecie przez cały miesiąc ( 14/08 – 17/09/2017).

Dodatkowo przygotowano trzy spoty produktowe, dedykowane każdej z grup wiekowych. Każda z reklam prezentuje produkty kierowane do dzieci w określonym wieku: 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Równocześnie na Nick.com.pl uruchomiono mocne wsparcie dla tej kampanii m.in. konkurs, w którym jest do wygrania ponad 60 nagród ufundowanych przez markę Jordan. Dzieci, żeby wziąć udział w konkursie mogą zagrać w grę w której walczą szczoteczką Jordan z kosmicznymi bakteriami, a rodzice młodszych dzieci  muszą rozwiązać quiz wiedzy o higienie jamy ustnej. Dodatkowo skuteczność akcji wzmocnią minisite’y, których zawartość została dopasowana do potrzeb dzieci i wizerunku marki Jordan.

Wsparcie promocyjne wszystkich zaplanowanych działań oraz ich oprawę graficzną zapewnił nadawca Nickelodeon –  Viacom International Media Networks.

Działania promocyjne potrwają kilka tygodni. Wartość budżetu reklamowego akcji nie została podana.

Dodaj komentarz