Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nowy odcinek Studia Konesera Samsung Smart TV

„Studio konesera” to internetowy program kulturalny, w którym znane i lubiane osobistości rozmawiają o szeroko rozumianej kulturze, a także swoich ulubionych filmach i programach dostępnych w Samsung Smart TV. W czwartym odcinku gospodarz audycji, Jakub Dębski rozmawia z Michałem Milowiczem.

Michał Milowicz jest jak Hiszpańska Inkwizycja. Na szczęście nasz prowadzący to mistrz taktu, więc wszystko skończyło się szczęśliwie. Tak jakby.

W nowym sezonie programu, prowadzący Jakub Dębski (Dem3000), podczas zgłębiania  funkcjonalność Samsung Smart TV i smartfona zostaje zaskoczony wizytą niezapowiedzianego gościa – Michała Milowicza. Mimo widocznego na twarzy Jakuba Dębskiego zdziwienia, przybysz z charakterystyczną dla siebie pewnością próbuje przybliżyć prowadzącemu program swoje osiągnięcia sceniczne.

Bohaterem tego odcinka, obok Michała Milowicza, jest  telefono-pilot, który może wiele, w tym m.in. pozwala sterować telewizorem czy przeglądać i uruchamiać na nim aplikacje i serwisy VoD. Za pośrednictwem odświeżonej aplikacji na smartfony Smart View z łatwością można przeglądać dostępne treści, ale także włączać wybrane programy z poziomu smartfona czy tabletu. Aplikacja dostępna na systemy Android i iOS w dużej części odzwierciedla interfejs Smart TV i pozwala obsłużyć z ekranu smartfona te same funkcje, jak za pośrednictwem pilota. Dzięki temu nawigacja jest łatwa i intuicyjna.

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz