Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Prezent na Dzień Chłopaka [Kampania Durex]

prezent na dzien chlopaka

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Już 30 września wszyscy mężczyźni będą obchodzić swoje święto, co jest idealną okazją, by w wyjątkowy sposób okazać im swoje uczucia. Jednym ze sposobów na to jest wręczenie prezentu, który będzie do bliskiego chłopaka pasować idealnie. Jeśli chcemy odpowiedzieć na jego intymne pragnienia, dobrym pomysłem na upominek może okazać się jeden z limitowanych zestawów Durex dostępnych na Allegro. W skład setów wchodzą opakowania wybranego rodzaju prezerwatyw marki oraz nawiązujące do danego wariantu skarpetki.

Dlaczego skarpetki? Bo dobierając ubrania, czyli m.in. skarpetki, wybieramy te, które zarówno długością, rodzajem materiału, jak i designem wpisują się w nasz gust. I podobnie powinno się postępować w przypadku prezerwatyw. Tutaj tak samo, jak w modzie, należy kierować się indywidualnymi preferencjami i na ich podstawie określać swój własny styl.

A wariantów prezerwatyw jest na tyle dużo, że nietrudno znaleźć ten, który będzie odpowiadał jego (i naszym wspólnym) wymaganiom. Więcej nawilżenia? Od tego jest Durex Feel Thin Fetherlite Elite. Maksymalna bliskości? Na to odpowiada Durex Invisible Supercienkie. Większy rozmiar? To zadanie dla Durex Feel Thin XL. A gdy najważniejsze jest zapewnienie partnerce dodatkowej stymulacji, idealny może okazać się Durex Intense. 

Te wszystkie rodzaje prezerwatyw dostępne są w limitowanych zestawach Durex w Strefie Marek Allegro. W skład setów wchodzą opakowania wybranego rodzaju prezerwatyw (Durex Feel Thin Fetherlite Elite, Durex Invisible Supercienkie, Durex Feel Thin XL lub Durex Intense) oraz nawiązujące do danego wariantu skarpetki. Całość pakowana jest w personalizowane pudełko prezentowe, na którym możemy wpisać imię obdarowywanego!

Taki prezent na Dzień Chłopaka to niestandardowy, lecz mogący pozytywnie zaskoczyć mężczyznę pomysł, który dodatkowo może uatrakcyjnić intymną relację. Może tegoroczny Dzień Chłopaka to dobry czas na tego typu niestandardowe okazanie uczuć i wręczenie upominku, który pokaże wybrankowi, że o nim myślimy i widzimy czego potrzebuje? Lub chociaż staramy się odgadnąć. Nawet jeśli nie trafimy z wariantem za pierwszym razem, damy sobie pretekst do porozmawiania o seksie, co może pozwolić otworzyć się na siebie, zbliżyć i zwiększyć zaufanie.

Link do strefy Durex na Allegro: https://allegro.pl/kampania/durex-pasuje-idealnie

Link do LP kampanii „Pasuje Idealnie”: https://www.durex.pl/pages/durex-pasuje-idealnie 

Link do playlisty „Pasuje Idealnie”: 

Durex na FB: https://www.facebook.com/DurexPolska/

Durex na IG: https://www.instagram.com/durex_polska/

O marce DUREX®

DUREX® jest liderem w kategorii marek działających na rzecz zdrowia seksualnego na świecie. W swoim portfolio posiada prezerwatywy, żele intymne oraz gadżety do masażu osobistego. Od pozyskiwania materiałów do produkcji aż do edukacji seksualnej DUREX® stara się postępować właściwie, w odpowiedzialny sposób, który przynosi korzyść lokalnym społecznościom. Każda z prezerwatyw DUREX® jest w 100% testowana elektronicznie, a wszystkie serie przechodzą 5 testów jakości. 

DUREX® to ponad 90 lat badań, rozwoju i doświadczeń. Misją marki jest promowanie miłości poprzez bezpieczny seks. Wszystkie działania prowadzone są w partnerstwie z ludźmi, dla których seks nie ma tajemnic. To pracownicy służby zdrowia, naukowcy i wykładowcy, a ich celem jest to, aby seks był po prostu czymś przyjemnym. DUREX® wierzy w seks, który jest otwarty, autentyczny, dostarcza przyjemności i wprowadza w nasze życie nieco bałaganu. Wierzy, że przyjemny i bezpieczny seks powinien być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego DUREX® nigdy nie przestanie wprowadzać na rynek innowacyjnych produktów, wznoszących doznania seksualne na wyższy poziom oraz wspierających budowanie bliskości i osiąganie wspólnej satysfakcji. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.Durex.pl

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *