Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Śnieżką w prezesa, czyli świąteczna gra Netizens

Sezon interaktywnych agencyjnych kartek w pełni. Mamy dla was jeden z ciekawszych przykładów 🙂

Z każdego miejsca na ziemi internauci mogą zdalnie postrzelać śnieżkami w biurze agencji Netizens Peppermint.

Wystarczy wejść na stronę Kartki Świątecznej 2012 www.wielkawalkanasniezki.pl , by sterować działkiem, wymierzyć i oddawać strzały kulkami w „specjalne elementy wystroju wnętrz” lub pracowników katowickiej agencji . Wśród obiektów śnieżkowej strzelaniny będzie też cel nr 1 – Witold Kempa prezes agencji interaktywnej Netizens.

Interaktywna instalacja to niestandardowa kartka świąteczna od Netizensa. Bez rejestrowania i logowania poprzezwww.wielkawalkanasniezki.pl można zdalnie poruszać prawdziwą armatką we wszystkie strony klikając na strzałki widoczne na ekranie. By to zrobić i wystrzelić śnieżkę wystarczy na stronie poczekać chwilę w kolejce na swoją okazję. Kulkę wystrzeliwuje się po kliknięciu w button (ognia) widoczny na ekranie.

Trafienie w kilka specjalnych elementów w biurze nagradzane jest wyróżnikami tzw. „extrasami”. Extras o „Prezes” jest najcenniejszy. Znaczki – extrasy przydziela siedzący w biurze agencji obserwator. Można się nimi pochwalić na Facebooku.

Śnieżkowa batalia nie jest jednostronna – pracownicy Netizensa mogą trafiać w wirtualnego miotacza śnieżek rzucając w kamerę transmitującą obraz z Netizensa na www.wielkawalkanasniezki.pl. Na stronie znajduje się licznik (netizens vs reszta świata). Działo będzie znajdować się w każdym z 3 dni w dziale Netizens – Kreacji, Research &Development oraz Sekretariacie.

Zabawa, która zaczęła się 18 grudnia potrwa do końca świata, czyli do 21 grudnia. Kartka świąteczna działa w godz. od 10:00 do 16:00.