Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Zostań Ambasadorem Rekomenduj.to

Pod adresem www.rekomenduj.to wystartowała platforma łącząca w sobie marketing rekomendacji i badania rynku. Autorem narzędzia jest Agencja BUZZ MEDIA – specjalizująca się w budowie i utrzymaniu trwałych więzi na linii marka – konsument.

rekomenduj.to_Kasia -brand hero

Uruchomienie usługi zostało poprzedzone badaniem polskich konsumentów dotyczącym siły rekomendacji. Zgodnie z jego wynikami, aż 85% Polaków poleca produkty i usługi swoim znajomym, z czego 65% społeczeństwa wierzy opiniom, jakie usłyszy i sugeruje się nimi podczas codziennych zakupów.

Projektując serwis www.rekomenduj.to agencja BUZZ MEDIA położyła szczególny nacisk na intuicyjność. Na stronie znajduje się animacja, która w przeciągu jednej minuty tłumaczy główną ideę funkcjonowania platformy. Ponadto na stronie odnajdziemy dużo grafik, które mają za zadanie oprowadzić użytkownika po najważniejszych funkcjonalnościach.

Oprócz marketingu rekomendacji platforma umożliwia Agencji oferowanie również badań rynku. Za część metodologiczną przedsięwzięcia odpowiada Dom Badawczy MAISON, z którym agencja podpisała umowę o partnerstwie.

Oprócz Ambasadorów, którzy zarejestrują się na stronie, BUZZ MEDIA będzie poszukiwała tak zwanych „influencerów”. Szukanie ich będzie się odbywać dwutorowo – offline, podczas eventów, jak również online, w oparciu o platformy dyskusyjne.

[youtuber vimeo=’http://vimeo.com/55514045′]
Źródło: mat. pras.