w ,

UNIQLO otworzy pierwszy sklep stacjonarny w Polsce

Uniqlo
uniqlo

Międzynarodowa marka odzieżowa UNIQLO przygotowuje się do otwarcia sklepu w formule pop up store w Domach Towarowych Wars Sawa Junior w centrum Warszawy. Będzie to pierwszy stacjonarny sklep marki UNIQLO w Polsce. Otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

Uniqlo-logo

„Niezmiernie cieszymy się, że po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli osobiście spotkać się z klientami i przybliżyć im LifeWear – odzież tworzoną według naszych japońskich wartości: jakości, trwałości i prostoty. Decyzję o otwarciu sklepu stacjonarnego oparliśmy na doświadczeniach związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego UNIQLO w Europie. Wierzymy, że warszawski pop up store pozwoli nam jeszcze lepiej poznać polski rynek i opracować długoterminowe plany z nim związane” – komentuje Taku Morikawa, prezes UNIQLO Europe.

 

“Domy Towarowe Wars Sawa Junior to doskonałe miejsce dla najpopularniejszych międzynarodowych marek, które debiutują na polskim rynku. Nasza śródmiejska lokalizacja jest wyjątkowa – w sąsiedztwie głównych węzłów transportowych, dzielnic biznesowych i najpopularniejszych atrakcji turystycznych Warszawy. Jesteśmy przekonani, że to doskonałe  usytuowanie dla Uniqlo. Poprzez współpracę z takimi markami chcemy przyciągnąć nowe pokolenie klientów, które ceni szczere relacje z markami i bezpośrednie doświadczanie ich oferty handlowej” – mówi Scott Dwyer, Group Managing Director – Retail w Atrium European Real Estate,  firmy będącej właścicielem Domów Towarowych Wars Sawa Junior.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez UNIQLO Global (@uniqlo)

Aby stworzyć zespół, który zapewni doświadczenie zakupów UNIQLO w Warszawie, marka poszukuje osób na stanowiska doradców sprzedaży i visual merchandiserów oraz prowadzi rekrutację na stanowiska Loss Prevention Supervisor, HR Manager i Brand Manager. Żeby dowiedzieć się więcej i zaaplikować na oferty pracy, prosimy o zeskanowanie poniższego kodu:

Informacje o Pop-up Store

Nazwa: UNIQLO POP-UP Domy Towarowe Wars Sawa Junior (TBC)

Data otwarcia: jesień 2022, szczegóły zostaną podane bliżej terminu otwarcia

Adres Marszałkowska 104/122, Warszawa, Polska

Powierzchnia: około 800 mkw. na dwóch piętrach (parter i 1. piętro)

Kolekcje: Kobieca, Męska, Dziecięca 

Strona www: https://www.uniqlo.com/eu/en/home

Hosting

Dobry hosting WWW a koszty reklamy w internecie – jaka jest zależność?

Ciałopozytywna kampania kaufland

Ciałopozytywna kampania Kaufland