Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

WARS S.A. z międzynarodową nagrodą za aplikację mWARS

W czasie dorocznego spotkania The International Rail Catering Group (IRCG), międzynarodowej organizacji zrzeszającej firmy świadczące usługi cateringowe i hotelowe na rzecz przewoźników kolejowych, WARS S.A. zdobył główną nagrodę MIC AWARD IRCG 2015 r. za aplikację mWARS
w kategorii The Most Innovative Caterer Award.

W trakcie tegorocznej konferencji The International Rail Catering Group (IRCG), która odbyła się we wrześniu w Rzymie, aplikacja mobilna mWARS zdobyła główną nagrodę w konkursie MIC AWARD IRCG 2015r. Tytuł The Most Innovative Caterer Award stanowi prestiżowe wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych usług lub produktów oferowanych pasażerom.

W kategorii The Most Innovative Caterer Award o nagrodę ubiegały się czołowe firmy reprezentujące sektor usług cateringowych i hotelowych u przewoźników kolejowych: Deutsche Bahn, Elevetino, WARS S.A., SB, Rail Gourmet, Chef Express.

Aplikacja mWARS jest jednym z etapów realizacji strategii WARS S.A. polegającej na zwiększaniu komfortu podróży pociągami. Naszym celem było udostępnienie pasażerom szybkiej i prostej alternatywy umożliwiającej sprawdzenie oferty WARS i złożenie zamówienia bezpośrednio z miejsca pasażera. Jesteśmy dumni, że aplikacja mWARS spotkała się z tak dużym zainteresowaniem w czasie spotkania IRCG. Uzyskanie głównej nagrody MIC AWARD IRCG 2015 r. jest dla nas zwieńczeniem pracy całego zespołu WARS S.A., którego wiedza i zaangażowanie pozwoliły na stworzenie i co najważniejsze, skuteczne wdrożenie aplikacji. Wartym podkreślenia jest fakt, że mWARS jest projektem pionierskim na skalę europejską . – powiedział Maciej Popiołek, Dyrektor Działu Strategii i Marketingu WARS S.A.

Użytkownicy aplikacji mWARS mają możliwość przeglądania menu WARS z opisem i zdjęciami każdej potrawy dostępnej w obecnej ofercie. Aplikacja mWARS pozwala, w czasie podróży pociągiem, zamówić dania z wagonów restauracyjnych WARS w 17 pociągach Express InterCity przez smartphone lub tablet, z dostawą do miejsc siedzących pasażerów.

Aplikacja mWARS udostępniona jest bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store:

Google Play: http://bit.ly/1Wv43R9

App Store: http://apple.co/1jtcA8Y