Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wojciech Głowacki awansuje na stanowisko Vice President of Sales w RTB House

Wojciech Głowacki został Vice President of Sales RTB House, międzynarodowej firmy specjalizującej się w innowacyjnej technologii retargetingowej opartej na deep learningu. Głowacki zajmie również stanowisko w zarządzie spółki jako jego czwarty członek.

Wojciech Głowacki będzie odpowiedzialny za realizację budżetów w obrębie całej grupy, rozwój strategii sprzedaży oraz koordynację działań sprzedażowych w regionach EMEA, APAC, LATAM oraz Ameryki Północnej.

Sukces w Polsce i dynamiczny rozwój RTB House w regionie LATAM, zaraz po wejściu na rynek, był możliwy dzięki skutecznej strategii biznesowej, a także wiedzy Wojciecha Głowackiego. Cieszymy się, że będziemy mogli korzystać z jego cennych doświadczeń wypracowanych przez lata pracy w obszarze sprzedaży, umacniając tym samym międzynarodową pozycję firmy.” – komentuje Daniel Surmacz, COO RTB House.

W 2014 roku Wojciech Głowacki dołączył do RTB House jako Business Development Director Poland, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, tworzenie strategii biznesowych, działania partnerskie i nowe kierunki rozwoju biznesu. Sukcesy Głowackiego pomogły RTB House zdobyć pozycję lidera technologii retargetingowej w Polsce, a jemu zapewniły awans – w 2016 roku zajął stanowisko Business Development Director LATAM. Kierował działaniami w regionie, gdzie w krótkim czasie wprowadził RTB House do czołówki branży i zapewnił rekordowy wzrost przychodów spółki m.in. w Brazylii.

Głowacki przed RTB House zdobywał doświadczenie zarządzając rozwojem biznesu w obszarze usług internetowych w regionie CEE m.in. w Netshare, Redefine, Onet Group (obecnie Ringier Axel Springer Polska). Zawodowo związany był również z Polską Telefonią Cyfrową (obecnie T-Mobile Polska) oraz Telekomunikacją Polską (obecnie Orange Polska).

Jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju RTB House. Dokładałem wszelkich starań, aby zbudować i ugruntować silną pozycję spółki na rynkach lokalnych. Bardzo się cieszę, że teraz będę mógł stawić czoła nowym wyzwaniom w ramach globalnych działań i wzmacniania naszej pozycji w branży marketingowej.” – mówi Wojciech Głowacki, Vice President of Sales w RTB House.

_________________________________________

RTB House to globalna spółka dostarczająca najnowocześniejsze rozwiązania z obszaru retargetingu dla topowych marek z całego świata. 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,