w

Wróżbita Maciej x Credit Agricole 

Wrozbita maciej
wrozbita maciej

Wróżbita Maciej dołącza do Dawida Podsiadło, Roberta Makłowicza, pashyBicepsa i Sanah w zaskakującej odsłonie kampanii Credit Agricole. Najnowszy spot odnosi się do rosnącej inflacji oraz niepewnej przyszłości, zwłaszcza finansowej.

Wrozbita maciej

Znani są już wszyscy nowi bohaterowie wyjątkowej kampanii Credit Agricole w odświeżonej formule. Do Dawida Podsiadło, który jest ambasadorem marki, Roberta Makłowicza, pashyBicepsa i Sanah, dołączył Maciej Skrzątek – wróżbita, tarocista. Reklama podkreśla, że nawet wróżbita Maciej nie wie, jaka będzie inflacja. Odpowiedzią na niepewną przyszłość może być kredyt gotówkowy od Credit Agricole z gwarancją stałej raty kredytu. 

Nasze propozycje są odpowiedzią na bardzo silnie sygnalizowane przez klientów kwestie związane z wysoką inflacją. Chcemy dać im poczucie, że przychodzimy z pomocą, oferując rozwiązania i ofertę, które pomogą im uporać się z tym problemem. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie stabilności. Dlatego stale poszukujemy rozwiązań, które przyniosą im, jak najwięcej korzyści – podkreśla Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.

Niezależnie od inflacji i rosnących cen klienci Credit Agricole mają gwarancję, że rata kredytu gotówkowego nie wzrośnie przez cały okres trwania umowy kredytowej. 

Zakupy online

Kupujący online chcą odbierać po dwóch dniach, najlepiej z automatu paczkowego [badanie CBRE]

Dziewczynki mogą wszystko lego

Dziewczynki mogą wszystko x LEGO