w

Zmiany w strukturze Ogilvy & Mather Advertising

Zmiany w strukturze ogilvy & mather advertising

Wojciech Putrzyński, dotychczasowy Managing Director Ogilvy & Mather Advertising, rozstaje się z agencją. Za całość operacji Ogilvy & Mather Advertising odpowiadać będą szefowe teamów accounckich, bezpośrednio raportujące do CEO grupy Ogilvy & Mather, Olgi Sobieraj.

– Jestem bardzo wdzięczna Wojtkowi za 8 lat pracy w strukturze Ogilvy, przede wszystkim za jego zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Życzę mu kolejnych sukcesów, co najmniej takich jak rozwinięcie działalności Soho Square, w tym stworzenie i zarządzanie regionalnym biurem EMEA dla marki Avon, które pracowało dla ponad 25 rynków na świecie, czy nadzorowanie w ramach Ogilvy & Mather niezapomnianych kampanii z Chuckiem Norrisem dla BZ WBK, Adamiakową dla Biedronki, „Obi tak to robi” dla OBI oraz „Limity i ograniczenia nie interesują mnie” dla nju mobile – mówi Olga Sobieraj, CEO Ogilvy & Mather.

– To było ponad 8 lat bardzo intensywnej pracy i zdobywania unikalnych doświadczeń. Czas spędzony w Ogilvy & Mather dał mi możliwość łączenia osobistego rozwoju z realizacją bardzo ciekawych projektów, wspólnie z absolutnie niezwykłymi i utalentowanymi ludźmi – mówi Putrzyński.
– Po 20 latach w branży przyszedł moment, w którym postanowiłem poświęcić kilka miesięcy wyłącznie temu, żeby z jednej strony uporządkować swoje sprawy osobiste, a z drugiej – spojrzeć na tę branżę i perspektywy jej rozwoju z dystansu, bo jest to wciąż moja wielka pasja. Swoim przyjaciołom z Ogilvy & Mather obiecałem, że w tym czasie będę trzymać za nich kciuki, żeby dalej robili świetne rzeczy i błyszczeli w branży.

Wojciech Putrzyński w strukturze Ogilvy & Mather początkowo stał na czele struktur Soho Square oraz Mather Communications, by w czerwcu 2012 objąć funkcję Dyrektora Zarządzającego Ogilvy & Mather Advertising.

Źródło: mat. pras.

Tomasz pawłowski – copywriter, który stał się zgorzkniały

Tomasz Pawłowski – copywriter, który stał się zgorzkniały

Nowy serwis eurobanku od mindchili

Nowy serwis eurobanku od MindChili