Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Baw się jedzeniem, nowa kampania marki Cheetos

Marka chrupek Cheetos wystartowała z nową kampanią „A Ty, co ułożysz z Cheetos?”, w ramach której zachęca konsumentów do kreatywnej zabawy kształtami chrupek i układania z nich obrazów. Kampania została podzielona na dwa etapy, z których każdy poświęcony będzie różnym wariantom chrupek Cheetos.

Chester mecenasem wychrupistej sztuki

Charakterystyczny brand hero marki – gepard Chester – zachęca konsumentów do odkrywania w sobie duszy artysty. Pokazuje, że wystarczy jedynie odrobina wyobraźni, aby liczne kształty chrupek stały się doskonałym narzędziem do tworzenia dzieł sztuki.
W pierwszej odsłonie kampanii nacisk położony został na promowanie podstawowej oferty chrupek Cheetos. Z kolei bohaterem drugiej odsłony będzie Cheetos Mix-ups, czyli paczki zawierające trzy różne kształty, w trzech różnych smakach.
Pierwszy etap kampanii rozpoczął się w sierpniu i zakończy się pod koniec września. Aktywacja drugiego etapu zaplanowana jest na październik i listopad. Łącznie kampania potrwa cztery miesiące.
Za realizację i lokalną adaptację kampanii na polski rynek odpowiedzialna jest agencja VMLY&R Poland. Kampanię w TV i kanałach cyfrowych zaplanował dom mediowy Media Direction OMD.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz