w

Debiut IAB Band podczas MIXX Awards & Conference

Debiut iab band podczas mixx awards & conference

Gala MIXX Awards & Conference zbliża się wielkimi krokami. Już 19 listopada poznamy twórców najlepszych kampanii internetowych ostatnich dwunastu miesięcy. Po części oficjalnej nastąpi afterparty, które zostanie zainaugurowane przez debiutancki występ IAB Bandu.

IAB Band to zespół założony przez sześcioosobową grupę pasjonatów muzyki z firm członkowskich IAB Polska. Na co dzień pracownicy branży internetowej, podczas gali rozdania nagród MIXX Awards & Conference 2015 zaprezentują się nie z tej digitalowej, ale z muzycznej strony. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć ☺

Zespół składa się z trzech wokalistek: Anny Bratek (Marketing Manager, Sare), Pauliny Kowalskiej (Project and Application Manager, ZenithOptimedia Group) oraz Malwiny Wierzbińskiej (People & PR Generalist, DDB&tribal), gitarzysty Jakuba Bakuły (Advertising Business Partner, Allegro), basisty Jarosława Rawickiego (Kierownik Sekcji Pozyskiwania Treści, Cyfrowy Polsat) oraz Pawła Kolendy (Dyrektor ds. Badań IAB Polska), który koordynuje prace zespołu oraz udziela się muzycznie. Gościnnie z zespołem wystąpi perkusista Grzegorz Grzyb.

IAB Band zagra około 40-minutowy set pełen tanecznych hitów.

Z sylwetkami muzyków można zapoznać się na stronie IAB Polska: http://iab.org.pl/?p=9876. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu!

[podobne_muzyka]

Polecamy: 5 miejsc coworkingowych w pięciu miastach

Polecamy: 5 miejsc coworkingowych w pięciu miastach

Reklama: 5 najważniejszych kierunków

Reklama: 5 najważniejszych kierunków