w

Drzwi Otwarte Designu we Wrocławiu

Drzwi otwarte designu we wrocławiu

PGS Software to firma, która od 2005 roku dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie dla klientów z całego świata. Sukcesywnie rośniemy, mamy biura we Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku. Lubimy dzielić się wiedzą, stawiamy na rozwój i od kilku lat organizujemy popularne spotkania branży IT pod nazwą Software Talks.

Design i UX to dziedziny, które prężnie rozwijamy. Dlatego też 05.10 zapraszamy wszystkich specjalistów UX i pasjonatów designu do naszej wrocławskiej siedziby na wyjątkową edycję Drzwi Otwartych Designu. Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami, a także porozmawiamy o projektowaniu przy pizzy. Interesuje Cię design, typografia i praca UX designera? Przyjdź i posłuchaj o tym co robimy i czym możemy się podzielić z wrocławską społecznością.

Co zaplanowaliśmy? Na początek Paweł Rosner opowie o potencjale drzemiącym w umiejętnym wykorzystaniu fontów. Typografia w wielu projektach sprawdzi się lepiej niż standardowe zdjęcia ze stocka a Paweł opowie jak ją wykorzystać.

Drugim prelegentem będzie nasz szef zespołu Experience Design – Krzysztof Piwowar, który podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi ze współpracą na linii developer – designer. Krzysztof zna sposoby na efektywną komunikację i nie omieszka się z Wami nimi podzielić.

Na koniec zapraszamy na networking, pizzę i piwo. Wymienimy się doświadczeniami i pokażemy Wam klimat PGS Software.
Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy, na które zapraszamy tu: https://softwaretalks.pl/wydarzenia/drzwi-otwarte-designu-we-wroclawiu/

Metryczka wydarzenia:
Data: 05.10.2017
Godziny: 17:00 – 20:30
Miejsce: PGS Software, Klecińska 123, Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ile można zarobić na afiliacji? [case study convertiser + blog fanboy]

Ile można zarobić na afiliacji? [case study Convertiser + blog FanBoy]

„bądź mądry” powraca – dziewięcioro blogerów wspólnie z kompanią piwowarską zachęca do odpowiedzialnej konsumpcji

„Bądź mądry” powraca – dziewięcioro blogerów wspólnie z Kompanią Piwowarską zachęca do odpowiedzialnej konsumpcji