Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Finlandia® Vodka z nową kampanią wizerunkową 

finlandia

Krystalicznie czysta. Z mroźnej Finlandii. To hasło nowej kampanii wizerunkowej Finlandia® Vodka. Zamyka się w nim istota tej wódki, która niezmiennie, od półwiecza  tworzona jest w jednym tylko miejscu na świecie – położonej na południu mroźnej Finlandii, niewielkiej miejscowości Rajamäki.

Nowa kampania wizerunkowa Finlandia® Vodka sięga do wartości, które tworzą niepowtarzalny charakter wódki, jej doskonały smak oraz najwyższą jakość. Ich korzenie sięgają mroźnej Finlandii. Miejsca, zachwycającego bezkresnymi przestrzeniami i krystalicznie czystym powietrzem, w którym rytm życia wyznaczają natura oraz surowy klimat.

To tam, na wolnej od zanieczyszczeń ziemi rośnie fiński jęczmień, któremu wódka zawdzięcza swój wyraźny, ale delikatny smak. Tam również bije polodowcowe źródło, z którego wypływa krystalicznie czysta woda, wykorzystywana w niezmienionej postaci do tworzenia Finlandia® Vodka. Tam też, w otoczeniu dziewiczych lasów oraz bezkresnych jezior, położona jest niewielka miejscowość Rajamäki, w której znajduje się jedna z najbardziej technologicznie zaawansowanych destylarni na świecie. To jedyne miejsce, w którym niezmiennie od półwiecza, tworzona jest Finlandia® Vodka. 

Wprowadzenie nowej kampanii wizerunkowej wsparte będzie licznymi działaniami, m.in.:
w mediach branżowych oraz social media. Przygotowane zostały również oryginalne materiały promocyjne, eksponowane w punktach sprzedaży, a w wybranych miejscach w Polsce organizowane będą promocje konsumenckie.

 

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie.  www.pijodpowiedzialnie.pl www.finlandia.com

FINLANDIA and FINLANDIA VODKA are registered trademarks.

©2019 Brown-Forman Finland. All rights reserved

Dodaj komentarz