Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Hopsoda – Egzotyka chmiel spotyka

Na rynku zadebiutowała Hopsoda – pierwszy w Polsce bezalkoholowy napój, który łączy egzotyczne owoce z aromatycznym chmielem. Producentem napoju i pomysłodawcą marki jest Ostecx Créative agencja z największym piwnym portfolio w Polsce.

Marka jest adresowana do odkrywców nowych smaków, fanów popularnego w ostatnich latach piwa rzemieślniczego oraz wszystkich zwolenników napojów orzeźwiających.

Nazwa Hopsoda powstała z połączenia angielskiego słowa „hop”, co oznacza chmiel oraz słowa „soda”, które odnosi się do kategorii napojów gazowanych.

Pierwsza odsłona Hopsody to OWOC YUZU, bardzo orzeźwiająca kompozycja smakowa azjatyckiego super-cytrusa łączącego w sobie smaki wielu znanych cytrusów i amerykańskiego chmielu Cascade – ikony wśród amerykańskich, nowofalowych chmieli, który dał początek piwnej rewolucji na świecie.

Hopsoda czerpie z ciągle rosnącej popularności piw rzemieślniczych i światowej mody na produkty z kategorii Sophisticated Drinks – napojów bezalkoholowych, które nawiązują w smaku do kategorii alkoholowej. Napój chmielowy doskonale wpisuje się w to zjawisko.

Wkrótce na rynku pojawią się kolejne warianty smakowe Hopsody – zawsze łączące egzotyczne, naturalne dodatki z różnymi odmianami chmielu. Napój jest gazowany i nie zawiera substancji konserwujących. Opakowanie to butelka bezzwrotna o pojemności 0,33 l z kapslem typu twist off.

Producentem napoju i pomysłodawcą marki jest Ostecx Créative agencja z największym piwnym portfolio w Polsce. Jej opakowania piw otrzymały liczne nagrody branżowe – KTR, Kreatura, Must Have Łódź Design Festiwal, Art of Packaging. To właśnie między innymi wieloletnia współpraca z browarami była inspiracją dla powstania Hopsody. Napój jest częścią większego projektu agencji – Craft Jungle czyli marki zajmującej się projektowaniem i produkcją odzieży oraz gadżetów dla fanów piwa rzemieślniczego oraz realizacją innych projektów krążących wokół polskiego i światowego craftu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *