w

Krzysztof Nowak zostaje szefem działu rapowego w Rytmy.pl

Rytmy. Pl

Agencja kreatywna Time For Friends rozbudowuje działy redakcji serwisu Rytmy.pl, które otworzą nowe możliwości dla firmy, jaki i dla branży. Jedną z głównych zmian na czele zespołu redakcyjnego jest objęcie przez Krzysztofa Nowaka stanowiska szefa działu rapowego. Ale to nie koniec nowych awansów! 

Wyodrębnienie redakcyjnej przestrzeni dla muzyki rap było naturalnym ruchem po analizie statystyk portalu, a także branży muzycznej i obecnego rynku rozrywkowego. Krzysztof Nowak współpracujący z agencją Time For Friends przy projekcie podcastowym Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO, zdecydował się dołączyć do portalu na pełen etat i przejąć koordynację właśnie tematyki hip hopowej. 

Objęcie funkcji redaktora prowadzącego działu rapowego portalu Rytmy.pl traktuję nie tylko jako wielką nobilitację, ale również największe wyzwanie w dotychczasowej karierze zawodowej. Cel jest jasny: wraz z doświadczonym kierownictwem medium i utalentowanym zespołem redakcyjnym chcemy stworzyć miejsce, do którego fani gatunku będą zaglądać, by przeczytać nie tylko rzetelne newsy, lecz także dłuższe, atrakcyjne materiały komentujące najważniejsze wydarzenia, tłumaczące najciekawsze zjawiska muzyczne oraz rzucające światło na artystów, którym należy się więcej uwagi. – opowiada Krzysztof Nowak.  

W ostatnim czasie dołączyło do działu redakcyjnego wiele wspaniałych osób, co wymusiło zmiany w zakresie struktury. Oczywiście transfer Krzyśka Nowaka do Rytmy.pl to dla nas niesamowite wzmocnienie i przede wszystkim wzbogacenie contentowe i kreatywne w dziedzinie Hip-Hopu. Wiemy, że z taką załogą jesteśmy w stanie stworzyć jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze w kraju medium o szeroko pojętej rozrywce i muzyce dla młodego słuchacza. – mówi redaktor naczelny, Alex Kubaczewski.

Tematyka portalu Rytmy.pl to także tematy sięgające szeroko pojętej popkultury. Redakcja skonkretyzowała się także pod tematyczne działy, aby ulepszyć proces przepływu informacji. Maja Kozłowska, zajmie się rozrastającą się tematyką alternatywy, natomiast czterema kątami muzyki pop będzie zarządzać Weronika Szymańska. Dział lifestyle poprowadzi Karolina Fiałkowska.

Krzysiek Nowak zostaje redaktorem prowadzącym działu RAP w Rytmy.pl, a dziedziny POP, ALTERNATYWA czy LIFESTYLE będą odpowiednio zarządzane przez kobiety, które od kilku lat współtworzą naszą redakcję i z którą rosły jako dziennikarki:  Weronikę Szymańską, Maję Kozłowską i Karolinę Fiałkowską. Jestem naprawdę dumny, mogąc współpracować z tak utalentowanymi ludźmi. – dodaje redaktor naczelny, Alex Kubaczewski

W sierpniu 2021 roku serwisy z grupy Time For Friends odwiedził rekordowy 1 mln unikalnych użytkowników.


Czym zajmuje się project manager w agencji marketingowej?

Jak się robi PR dla Apple?

Współpraca z agencją marketingową – czy to się opłaca?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Agencja UM wygrywa obsługę Pyszne.pl

Agencja endless

Agencja Endless współtworzyła kampanię nowego programu randkowego w Player.pl