w

Lipton zrywa współpracę z Kanałem Sportowym

Kanał sportowy

W związku z aferą dotyczącą Macieja Dąbrowskiego – prowadzącego program KS Poranek w Kanale Sportowym, marka Lipton zdecydowała się zakończyć współpracę z Kanałem Sportowym przy tym programie.


Oświadczenie marki Lipton z 06.10.2023

  W związku z opublikowanym w dn. 6.10.2023 na platformie X i szeroko komentowanym nagraniem, którego autorem jest p. Maciej Dąbrowski, współprowadzący program KS Poranek w Kanale Sportowym stanowczo odcinamy się od osoby p. Macieja Dąbrowskiego oraz jakichkolwiek zachowań krzywdzących osoby małoletnie. Nie akceptujemy treści w jakiejkolwiek formie ośmieszających, zawstydzających czy agresywnych wobec osób niepełnoletnich. Tak jak sprzeciwiamy się każdej formie przemocy słownej czy fizycznej wobec kogolwiek.

Zespół marki


Oświadczenie marki Lipton z 08.10.2023

Oświadczamy, że dzień 6.10.2023r był ostatnim dniem współpracy z Kanałem Sportowym przy programie KS Poranek. Gdy decydowaliśmy się na podjęcie tej współpracy, chcieliśmy, by nasz produkt pojawiał się w porannych, pozytywnych rozmowach, czyli w kontekście dla nas naturalnym. Niestety w sytuacji pojawienia się treści niezgodnych z naszymi wartościami zdecydowaliśmy się zakończyć współpracę.

Zespół marki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak określić grupę docelową

Oferta kierowana do wszystkich, tak naprawdę jest dla nikogo. Właśnie dlatego warto znać swoją grupę docelową

Pluxee

Pluxee – nowy fintech dla marketingu, sprzedaży i HR podbija rynek… przyjemnościami