w

Mam Talent Ameryka na antenie Telewizji WP

Mam talent ameryka

W najbliższą niedzielę w Telewizji WP premiera najnowszej edycji programu „Mam Talent Ameryka”, w której udział bierze Sara James.

Polska wokalistka swoim talentem zachwyciła jurorów i otrzymała „złoty przycisk”, który przeniósł ją bezpośrednio do półfinałowych odcinków na żywo. Odcinki te będą pokazane w Polsce, wyłącznie w Telewizji WP, w tym samym tygodniu co w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy 7 sierpnia o 19:50.

Telewizja WP jako pierwsza w Polsce pokaże zmagania uczestników siedemnastego sezonu „Mam Talent Ameryka”, tuż po premierze w USA. To wyjątkowa edycja, ponieważ widzowie będą mogli śledzić poczynania zdolnej Sary James, polskiej piosenkarki, zwyciężczyni The Voice Kids, reprezentantki Polski w Eurowizji Junior.

Zwiastun programu:

Nadchodząca edycja kultowego programu jak zawsze bogata będzie w widowiskowe wystąpienia,
a tym razem także polskie akcenty, bowiem talent Polki zachwycił jurorów.

Po wejściu wokalistki na scenę, Simon Cowell rozpoczął rozmowę. Gdy Sara zdradziła, że pochodzi z Polski, producent telewizyjny dodał, że z naszego kraju pochodzi także część jego rodziny. Do dyskusji dołączył aktor Howie Mandel, który również odniósł się do swoich przodków.

Na pytanie, dlaczego 14-latka zdecydowała się startować w amerykańskiej wersji programu, odpowiedziała:

 Wiecie, jak to mówią, w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda – powiedziała Sara James jurorom przed występem.

Zachwyt jurorów udzielił się także internautom. Klip z jej występu momentalnie stał się viralem, co przełożyło się na ogromne liczby odsłon i pierwsze miejsce na karcie na czasie w serwisie YouTube. Udział w programie to ogromny krok w karierze młodej wokalistki.
Nowe odcinki programu emitowane będą w każdą niedzielę na antenie Telewizji WP.

Telewizja WP, jako kanał lifestylowy, dostarcza swoim widzom najlepsze programy rozrywkowe
z całego świata. Kiedy dowiedzieliśmy się o wspaniałym występie Sary James podczas eliminacji do amerykańskiego Mam Talent, podjęliśmy starania, żeby pokazać aktualny sezon także polskim widzom, aby mogli w tym samym czasie co Amerykanie, kibicować Sarze w niewątpliwie jednej z największych przygód jej życia – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

„Mam Talent Ameryka” (ang. „America’s Got Talent”) to amerykańska wersja show „Mam Talent” stworzonej przez Simona Cowella, w którym główną nagrodą jest milion dolarów oraz możliwość występu w Las Vegas Strip. Premiera amerykańskiej wersji programu miała miejsce w 2006 roku, do tej pory powstało siedemnaście sezonów.


  1. Nieudane projekty TikToka – sprzedaż na żywo tylko w UK i kryzys w USA
  2. Bezpłatny program edukacyjnym dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki w branży IT
  3. Grupa Filmowa Darwin, Astrofaza, Wini, Trollsky, Baniak Baniaka – dołączają do Video Brothers
Jak sluchamy podcastów

Dlaczego i jak słuchamy podcastów? Raport Tandem Media „Słuchacz podcastów w Polsce 2021” 

Reddit reklama

Oferta reklamowa Reddit.com dostępna dla polskich marketerów