Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Marihuana napędza rynek pracy

program afiliacyjny

Jeszcze do niedawna jedynym stanowiskiem, które kojarzyło się z marihuaną był diler, ale po legalizacji trawki w blisko połowie stanów USA ta lista zdecydowanie się poszerzyła. Chętni do pracy w charakterze marketingowca, sprzedawcy czy konsultanta w zielonej branży mogą ściągnąć aplikację, która pomoże im znaleźć zatrudnienie.

Oferty znajdują się w serwisie WeedHire.com, który właśnie wypuścił darmową aplikację na Androida. Dzięki niej miłośnicy marihuany poszukujący pracy mogą nawiązać kontakt z firmami zajmującymi się m.in. handlem i badaniami nad trawką. Za kilka tygodni oprogramowanie trafi również na platformę iOS.
Gdy „WeedHire” pojawiła się w Google Play, na liście ofert znajdowało się w sumie 300 stanowisk w 23 stanach. Ich spektrum jest szerokie i obejmuje sprzedaż, marketing, badania oraz propozycje bardziej niekonwencjonalne, jak na przykład konsultant do spraw wdychania oparów z marihuany poszukiwany przez firmę Spece Vapor w Waszyngtonie.

weedhire

Trawka została zalegalizowana w 24 stanach USA, w tym w 22 wyłącznie do celów medycznych oraz w dwóch również do użytku rekreacyjnego. W związku z tym rynek na usługi skupione wokół marihuany rośnie, a świadczące je firmy niedawno utworzyły Marijuana Business Association reprezentujące ich interesy.