Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Michał Rudek i Irena Mrozek w agencji Cheil Polska

Michał Rudek i Irena Mrozek dołączyli do teamu kreatywnego w Cheil Polska. Odpowiedzialni będą za wsparcie zespołu w zakresie projektów digitalowych. Rudek objął stanowisko Digital Art Directora, a Mrozek Copywritera.

– Michał i Irena to osoby z ogromnym potencjałem i dużym doświadczeniem w zakresie kampanii digitalowych. Ich dołączenie do zespołu to kolejny krok w celu wzmocnienia kompetencji Cheil w tym obszarze – mówi Daril Kim, dyrektor zarządzający Cheil Polska.

Irena Mrozek z reklamą związana jest od 2008 roku. Wcześniej pracowała w agencjach Artegence i VML Poland jako Senior Creative. Realizowała projekty dla m.in. Harvard Business Review Polska, Merlin.pl, AXN Spin, Allegro, EFL, Polkomtel, mBank, PZU, Winiary, Bayer, Żywiec Zdrój, Lech, Omega Pharma.

Michał Rudek przez ostatnie 4 lata związany był z agencjami Artegence i Up-next, gdzie zajmował stanowisko Digital Art Directora. Pracował między innymi dla Play, mBank, Polkomtel, Aviva, TVP, Alior Bank i Sync oraz ING Banku Śląskiego. Michał jest laureatem nagród Mixx Awards 2012 oraz KTR Creative Mobile 2013 i 2014.

Źródło: mat. pras.

program afiliacyjny