Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Opowiadać historie zamiast kręcić reklamy…

Fair Play Dance Camp sięga po storytelling i zapowiada, że opowie nam historię człowieka, którego spotkał w życiu każdy

Fair Play Dance Camp to jeden event gromadzący ponad 1300 historii. Ponieważ każdy uczestnik Fair Play Dance Campu ma za sobą swoją własną taneczną przygodę, którą warto byłoby opowiedzieć…

Tytułowy “Anjay” jest symbolem określonej postawy i stanu umysłu kogoś, kto żyje przeszłością, jest uparcie przekonany, że wszystko wie i nie musi się dalej rozwijać.

Film został nakręcony w realnym, nieprzewidywalnym, tętniącym życiem środowisku międzynarodowego festiwalu. W tle historii Anjaya zobaczymy żywioł tanecznego eventu, spotkamy największe gwiazdy tańca – choreografów znanych ze współpracy z takimi artystami jak Justin Timberlake, Beyonce, Justin Bieber, czy Black Eyed Peas.

Usłyszymy motywujące opowieści o roli pasji, wytrwałości i pokonywania własnych słabości.

Festiwal, już po raz 11. organizuje pochodząca z Białegostoku formacja Fair Play Crew.

Tancerze i performerzy, znani z telewizyjnych show oraz ze swoich projektów komediowych nie kryją swojej dumy z projektu.

Fair Play Dance Camp jest ucieleśnieniem naszej pasji. Naszym celem było stworzenie w Polsce miejsca, w którym sami chcielibyśmy się uczyć i rozwijać.” – mówi Karol Niecikowski.  “Warsztatów tanecznych prowadzonych na tym samym poziomie co w najlepszych szkołach w LA, Londynie, czy Tokio. Ale to, że zostaliśmy dostrzeżeni w tak wielu krajach zawdzięczamy internetowi i wysokiej jakości materiałom, które publikujemy na YouTube’ie i sześciu innych platformach społecznościowych.”

Już nie po raz pierwszy do współpracy przy produkcji video Fair Play Crew zaprosili Krzysztofa Kiziewicza i Radovana Lee. Filmowy duet odpowiada za koncept, scenariusz oraz kompleksową realizację historii zagubionego w nostalgii Anjaya.

“Anjay jest więźniem własnej mentalności. Zamiast badać, oswajać i kreować nowe trendy, bezustannie trzyma się tego, co przyswoił w przeszłości. Jakby to była jego jedyna strefa komfortu i strachu przed porażką. Arogancki i rozgoryczony. Nie jest przygotowany na wyzwanie, któremu będzie musiał stawić czoła. Jego stan umysłu jest przewodnikiem widza, który staje się świadkiem konfrontacji bohatera z zupełnie nieznaną mu rzeczywistością.” – opowiadają twórcy.

http://www.fairplayacademy.com

 

Credits:
Film by KRZYSZTOF KIZIEWICZ & RADOVAN LEE
Music: OER aka TROUBLE
Sound: SZYMON ESDWA KUBAS
Editing: RADOVAN LEE
Post-production supervisor: CEZARY CHWICEWSKI
Photography: KRZYSZTOF KIZIEWICZ, RADOVAN LEE, MONSIEUR ZUPIKA, BORYS DUBIAŃSKI, REMIGIUSZ PILAWKA, WOJCIECH MUSIAŁ, MICHAŁ WILK, MICHAŁ KRUK, GRZEGORZ GROSS

Dodaj komentarz