w

Pierwsza polska agencja kreatywna „od instagrama” rozszerza zakres usług

Agencja od instagrama

W 2016 roku 2increatives była pierwszą w Polsce agencją kreatywną dedykowaną głównie Instagramowi. Z okazji swoich 7 urodzin marka zmienia nie tylko identyfikacją wizualną, ale także oficjalnie rozszerza zakres usług.

Przez 7 lat agencja 2increatives specjalizowała się głównie w obszarze social mediów, a teraz oficjalnie staje się biurem kreatywnym oferującym kompleksowe usługi z zakresu digital marketingu. Proces, który zachodził stopniowo – wynikał z osobistych chęci rozwoju, potrzeb naszych klientów oraz dynamicznie zmieniającego się rynku. Wierzymy, że ten rebranding i nowa identyfikacja wizualna to kolejny krok w naszej karierze zawodowej – komentuje Yanina Trapachka.

 

Nowa identyfikacja wizualna 2increatives łączy w sobie ponadczasowy logotyp, kolor – intensywny granat oraz oryginalny znak graficzny – sygnet, będący wielokrotnym przecięciem cyfr „2”. Znak ten symbolizuje połączenie wszystkich klientów, usług oraz kluczowych wartości marki: długofalowych relacji, holistycznego podejścia i profesjonalizmu. 

Agencja kreatywna "od instagrama"
Agencja kreatywna „od instagrama”

Proces tworzenia identyfikacji wizualnej brandu jest niezwykle wymagającym zadaniem. To szczególna opowieść o marce oraz wyjątkowych projektach, które 2increatives tworzy dla swoich klientów. To silny fundament, który będzie łączyć wszystkie dotychczasowe, obecne i przyszłe  przedsięwzięcia – wyjaśnia dyrektor kreatywna Eliza Dunajska, która odpowiada za odświeżoną identyfikację wizualną oraz powstanie nowej  strony internetowej 2increatives.

Mamy już silną pozycję na polskim rynku. Teraz kontynuujemy wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych obecnych klientów oraz przyciągnąć nowych, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych – mówi Polina Hilburd.

Planujemy także rozwinąć naszą działalność edukacyjną. Pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Od lat obserwujemy stale rosnące zapotrzebowanie na edukację w obszarze kreatywnym.

Opracowałyśmy autorski sposób nauki oparty na praktyce i specjalistycznej wiedzy w zakresie digital marketingu, dyrekcji kreatywnej, fotografii, produkcji itp. – podsumowuje Yanina Trapachka.


  1. Agencja DDB Warsaw wygrała przetarg na strategiczną i kreatywną obsługę Allegro
  2. Spotify Wrapped 2023 już jest! Czego słuchałeś w 2023?
  3. OpenAI tworzy pierwszy marketplace My GPTs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zygmunt chajzer w reklamie

Zygmunt Chajzer w kampanii Atlasa. Reżyserem spotu twórca Znachora

Najlepsze kampanie tiktok

Najlepsze kampanie marketingowe na TikToku