w

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) wybrała agencję Triple PR

Triple pr

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych (PINK) wybrała agencję Triple PR na partnera w zakresie strategii i prowadzenia komunikacji Stowarzyszenia.

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych zrzesza przedstawicieli wszystkich sektorów i usług rynku nieruchomości komercyjnych w jednej organizacji, umożliwiając im wywieranie realnego wpływu na otaczające środowisko gospodarcze, polityczne i społeczne. 

Branża nieruchomości komercyjnych potrzebuje efektywnej reprezentacji. Dlatego tak ważna jest dla nas komunikacja z rynkiem, także za pośrednictwem mediów, kanałów własnych czy platform społecznościowych – liderami opinii. Potrzebujemy w tym obszarze nie tylko sprawnej obsługi, ale przede wszystkim doradztwa, jak jeszcze lepiej prowadzić komunikację Stowarzyszenia. Dlatego wybraliśmy agencję Triple PR, którą wyróżnia elastyczne reagowanie na potrzeby klienta. Doskonała znajomość rynku real estate oraz doradztwo strategiczne na wysokim poziomie zdecydowało właśnie o wyborze zespołu tej agencji – podkreśla Agnieszka Jachowicz, Dyrektor Operacyjny Stowarzyszenia Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych.

Od lat sukcesywnie budujemy swoją ekspertyzę w zakresie obsługi komunikacyjnej firm z sektora real estate oraz dbamy o najwyższy poziom obsługi klienta. Dlatego cieszy nas zaufanie ze strony stowarzyszenia PINK – dodaje Agnieszka Malesza-Woźniak, partnerka zarządzająca Triple PR. 

Do zadań Triple PR będzie należało przygotowanie strategii komunikacji na 2024 rok, doradztwo w zakresie kampanii medialnych i wydarzeń branżowych realizowanych przez PINK, komunikacja z dziennikarzami, kontakty z mediami, przygotowywanie treści na potrzeby mediów i platform społecznościowych oraz wydawnictw PINK. Agencja będzie również odpowiadać za pozycjonowanie w mediach ekspertów PINK działających w ramach grup roboczych oraz dobór wydarzeń branżowych.


  1. aBooster i Veovee nawiązały strategiczne partnerstwo 
  2. Pluxee – nowy fintech dla marketingu, sprzedaży i HR podbija rynek… przyjemnościami 
  3. Lipton zrywa współpracę z Kanałem Sportowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prawdziwe historie otomoto

Kolejna odsłona kampanii OTOMOTO Prawdziwe historie

Społeczne ministerstwo samotności

IKEA zaangażowała się we wsparcie pierwszego w Polsce „Społecznego Ministerstwa Samotności”