Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Posłuchaj jak Bargiel zdobywa K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy

Andrzej Bargiel zdobył K2 i zjeżdża na nartach z drugiego najwyższego szczytu Ziemi. Relację z tej historycznej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco dzięki słuchowisku Storytel Polska.

Od samego prologu w audiobooku „Atak na K2” usłyszymy dźwięki nagrywane przez Andrzeja Bargiela podczas wyprawy na K2. Były już relacje filmowe, ale relacja audio z tegorocznej wyprawy to absolutna nowość.

Jędrek robił już relacje wideo ze swoich wypraw, które mogliśmy śledzić także w dużych mediach czy na socialach. Natomiast w tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wykorzystać naszą aplikację i stworzyć wspólnie niewykły projekt. Jędrek z ekipą piszą i nagrywają swoje przemyślenia, opisują też wydarzenia jakie mają miejsce w trakcie wyprawy. My otrzymując materiały redagujemy je i nagrywamy na bieżąco. Co dodatkowo dodaje uroku temu projektowi, to fakt, że otrzymujemy także dźwięki nagrywane w Karakorum. To czyni naszą relację słuchowiskiem, buduje niesamowity klimat i pozwala przenieść się w miejsce wyprawy.  MÓWI JAKUB BARZAK, MARKETING MANAGER, STORYTEL POLSKA

W czwartek, 19 lipca, po ponad trzech tygodniach przygotowań i aklimatyzacji ekipa w składzie Andrzej Bargiel i Janusz Gołąb oraz 4 Hapsów rozpoczęła atak szczytowy. W niedzielę rano wczesnym rankiem Andrzej Bargiel wyruszył w stronę szczytu, z którego jako pierwszy człowiek w historii zamierza zjechać na nartach. To również usłyszymy w finałowym odcinku projektu Andrzeja Bargiela i Storytel Polska.
Andrzej Bargiel
Cztery z planowanych pięciu odcinków słuchowiska z wyprawy na K2 są już dostępne na www.atak2.storytel.pl. W ramach promocji projektu Storytel przygotował na dedykowanym portalu aż 30-dniowy dostęp do aplikacji za darmo.

Atak na K2

Relacja audio z K2 na żywo tylko w Storytel. Poznaj ekstremalną historię, której zakończenia nie zna sam autor. W promocję projektu zaangażowali się także partnerzy i ambasadorzy Storytel Polska m.in. Martyna WojciechowskaMagda Mołek i Cezary PazuraNational GeographicTravelerFocus.plGoryOnline.com i wspinanie.pl objęły projekt patronatem medialnym.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

One Comment

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *