w

Przemysław Cieślik awansuje na Head of Affiliate w SalesTube

Przemysław cieślik

Agencja SalesTube ma nowego lidera w dziale afiliacji. Przemysław Cieślik, związany z firmą od ponad 7 lat, obejmuje stanowisko Head of Affiliate. W nowej roli będzie nadzorował 15-osobowy zespół i odpowiadał za wdrożenie innowacyjnych strategii w zakresie marketingu afiliacyjnego i performance marketingu.

Rozpoczynając swoją karierę jako Junior Project Manager, przez lata zdobywał doświadczenie i umiejętności, które zaowocowały awansem. Ostatnie dwa lata jako Affiliate Manager obsługiwał kluczowych klientów takich jak Wittchen, Media Expert czy Allianz. Jego umiejętności i zaangażowanie zaowocowały sukcesami w kluczowych przetargach i projektach dla spółki.

„Doskonałe zrozumienie kanału afiliacyjnego i jego roli w kontekście biznesowym to kluczowe kryteria przy wyborze nowego lidera. Przemysław Cieślik z pełnym przekonaniem spełnia te kryteria. Jego strategiczne myślenie, wizja i dojrzałość biznesowa są dla nas gwarancją dalszego rozwoju działu,” mówi Dominika Niekraszewicz, Head of Business Development w SalesTube.

Przemysław Cieślik rozpoczął swoje obowiązki jako Head of Affiliate we wrześniu tego roku i będzie raportować bezpośrednio do Dominiki Niekraszewicz. Jego główne zadania to nie tylko koordynacja pracy zespołu, ale także rozwijanie kompetencji technologicznych i ofert produktowych w ramach działu.


  1. Warsaw Creatives wita na pokładzie nowe twarze: Ewa Kosz i Agnieszka Byczot objmują stanowiska Senior PR Managerów
  2. Roksana Kamińska dołącza do Veneo jako Head of Business Performance Development
  3. Adam Caban i Mikołaj Stefański: awanse w dziale kreacji VMLY&R Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Thinkpink

Kampania społeczna #ThinkPink

Agencja peppermint już po raz drugi przygotowała identyfikację wizualną festiwalu przemiany organizowanego przez centrum nauki kopernik

Agencja Peppermint już po raz drugi przygotowała identyfikację wizualną Festiwalu Przemiany organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik