Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Skąd biorą się mistrzowie? Nowa reklama z Robertem Lewandowskim

Dzisiaj wystartowała reklama najnowszego flagowca Huawei – Mate 10 Pro z Robertem Lewandowskim, ambasadorem marki. Nowy Mate 10 Pro to nie jest zwykły smartfon – to inteligentna maszyna, stworzona, żeby działać szybko. Widzowie reklamy będą mieli okazję zobaczyć mistrzowski duet w akcji.

Dynamiczny charakter i inteligentne oblicze najnowszego flagowca Huawei, a do tego historia o pokonywaniu własnych ograniczeń i dążeniu do perfekcji Roberta Lewandowskiego – to wszystko znajdziemy w najnowszym spocie promującym serię Mate 10, który dostępny jest już dla szerokiej publiczności. Reklamę można zobaczyć już w telewizji oraz na kanale YouTube Huawei Mobile Poland.

 

Cieszymy się, że współpraca z ambasadorem Robertem Lewandowskim przynosi tak ogromne efekty wizerunkowe dla marki. To piłkarz światowej klasy. Kampania z jego udziałem prezentuje bezkonkurencyjną serię smartfonów dla najbardziej wymagających. Huawei Mate 10 Pro i Robert Lewandowski to po prostu mistrzowski duet – mówi Dorota Natalia Haller, Dyrektor ds. Marketingu, Komunikacji i Digitalu polskiego oddziału Huawei.

Kampania poza emisją spotu w TV i kinach , obejmuje także outdoor, digital i działania w Internecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *