Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Technologia to nie science fiction. Rusza kampania firmy doradczej PwC

12 października wystartowała kampania PwC „Technologia to nie science fiction”. Firma pokazuje w niej konkretne przykłady zastosowania rozwiązań wykorzystujących nowe technologie, takich jak sztuczna inteligencja, drony czy automatyzacja procesów biznesowych.


Z tegorocznego badania PwC Digital IQ wynika, że jedynie 44% polskich firm osiągnęło poziom cyfrowej dojrzałości. Tymczasem potencjał wykorzystania nowych technologii jest ogromny i wpływa zarówno na wzrost przychodów firm, oszczędność kosztów, jak też na jej postrzeganie w oczach klientów.

Osią kampanii PwC „Technologia to nie science fiction” jest prezentacja rzeczywistych przykładów, w jaki sposób nowe technologie zmieniają sposób funkcjonowania firm.

Transformacja cyfrowa nie jest futurologią ani hasłem marketingowym. Zmiany dzieją się tu i teraz, ich efekty odczuwamy każdego dnia. Nasze badania udowadniają, że nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę z możliwości jakie stwarzają nowe technologie. W kampanii pokazujemy, że wdrożenie konkretnych rozwiązań może istotnie wpłynąć na sposób funkcjonowania biznesu, zwiększając jego efektywność i dostosowując do nowych potrzeb klientów. Liderzy rynku muszą być elastyczni, otwarci na technologię i nieustanny rozwój. Dla nas, jako PwC, digital nie zatrzymuje się na etapie opracowania strategii, ale obejmuje cały proces, włączając w to wdrożenie i monitorowanie efektów” – mówi Ewelina Niewińska, dyrektor zespołu marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu w PwC.

W kampanii PwC prezentuje m.in. rozwiązania z obszaru cyberbezpieczeństwa, zastosowanie technologii dronowych w branży infrastrukturalnej, narzędzie VAT Fraud Tracker do monitorowania branż narażonych na wyłudzenia podatkowe, aplikację M.A.I.A. wykorzystującą sztuczną inteligencję w zarządzaniu kapitałem ludzkim, a także jak działa automatyzacja procesów biznesowych.

Kampania PwC potrwa 3 miesiące i będzie prowadzona przede wszystkim w internecie. Oprócz statycznych form reklamowych komunikację wspiera także spot wideo (link: http://bit.ly/2gdvdSK).

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz