Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wykop.pl pomaga

program afiliacyjny

Społeczność Wykopu już nie raz pokazała, że potrafi czynić dobro i pomagać. Pomogli znaleźć zaginione samochody, namioty i zaginione osoby.

Warto przypomnieć, że wspólnymi siłami udało im się również zebrać środki na nową nogę dla @MiszczJoda, nowego laptopa oraz środki na leczenie córki @robertt1969.

Wspierali również Piotrka @gnida84, któremu możliwość opisywania swojej walki, małych i większych zwycięstw oraz rozmowa z Wykopowiczami dawała dużo energii, nadziei i pomagała walczyć z chorobą. Niestety, Piotrek przegrał walkę z nowotworem. Dla wielu z nas był to ogromny szok. Wspólny czas spędzony na Mikroblogu stworzył wyjątkową więź po której została tylko pustka.

Zaczęły pojawiać się głosy, że użytkownicy chcą dla Piotra zrobić coś jeszcze, jeszcze jedną ostatnią miłą rzecz. Pożegnać się i uczcić jego pamięć. Dlatego postanowili zorganizować akcję #mirkopaczkadlajasia.

Piotr miał syna, mały Jaś ma teraz 2 lata. Celem tej akcji jest przesłanie Jasiowi upominków, zabawek i pocztówek, by za kilkanaście lat wiedział, że jego ojciec miał mnóstwo przyjaciół z całej Polski.

Zdjęcia nadesłanych przez Wykopowiczów upominków są publikowane na bieżąco pod #tagiem http://www.wykop.pl/tag/mirkopaczkadlajasia/

Wszystkie nadesłane rzeczy zostaną przepakowane do wielkiego kartonu i gdy uda się go wypełnić to paczka zostanie wysłana do rodziny @gnida84 (najpóźniej 15.04.2016 r.)

http://www.wykop.pl/ramka/3094527/zbiorka-dla-syna-sp-piotra-gnida84/

Wykopowiczom w ciągu zaledwie kilku dni udało się uzbierać dla rodziny Piotra 10 000 zł!

http://www.wykop.pl/artykul/3104109/final-licytacji-noza-dla-rodziny-piotrka-udalo-sie-uzbierac-10-tysiecy/

Adres do wysyłki:

Paczki można wysyłać za pomocą Poczty / Kuriera / Paczkomatów na poniższe dane:

Mobile-Com Bartłomiej Gawron

ul. Św. Rocha 33 lok. 13

15-879 Białystok

tel (dla kuriera i do paczkomatów): +48 724-740-952

e-mail (do paczkomatów): b.gawron@mc24.com.pl

kod paczkomatu: BIA01ML (15-349 Białystok, Paderewskiego 10)

[podobne_wykop]