Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wykop.pl pomaga

Społeczność Wykopu już nie raz pokazała, że potrafi czynić dobro i pomagać. Pomogli znaleźć zaginione samochody, namioty i zaginione osoby.

Warto przypomnieć, że wspólnymi siłami udało im się również zebrać środki na nową nogę dla @MiszczJoda, nowego laptopa oraz środki na leczenie córki @robertt1969.

Wspierali również Piotrka @gnida84, któremu możliwość opisywania swojej walki, małych i większych zwycięstw oraz rozmowa z Wykopowiczami dawała dużo energii, nadziei i pomagała walczyć z chorobą. Niestety, Piotrek przegrał walkę z nowotworem. Dla wielu z nas był to ogromny szok. Wspólny czas spędzony na Mikroblogu stworzył wyjątkową więź po której została tylko pustka.

czytaj:   Gazeta.pl uruchomi polską edycję serwisu Business Insider

Zaczęły pojawiać się głosy, że użytkownicy chcą dla Piotra zrobić coś jeszcze, jeszcze jedną ostatnią miłą rzecz. Pożegnać się i uczcić jego pamięć. Dlatego postanowili zorganizować akcję #mirkopaczkadlajasia.

Piotr miał syna, mały Jaś ma teraz 2 lata. Celem tej akcji jest przesłanie Jasiowi upominków, zabawek i pocztówek, by za kilkanaście lat wiedział, że jego ojciec miał mnóstwo przyjaciół z całej Polski.

czytaj:   Human Ark i Drimagine ogłaszają konkurs na film animowany.

Zdjęcia nadesłanych przez Wykopowiczów upominków są publikowane na bieżąco pod #tagiem http://www.wykop.pl/tag/mirkopaczkadlajasia/

Wszystkie nadesłane rzeczy zostaną przepakowane do wielkiego kartonu i gdy uda się go wypełnić to paczka zostanie wysłana do rodziny @gnida84 (najpóźniej 15.04.2016 r.)

http://www.wykop.pl/ramka/3094527/zbiorka-dla-syna-sp-piotra-gnida84/

Wykopowiczom w ciągu zaledwie kilku dni udało się uzbierać dla rodziny Piotra 10 000 zł!

czytaj:   Google Trends 20 maja - 26 maja 2013

http://www.wykop.pl/artykul/3104109/final-licytacji-noza-dla-rodziny-piotrka-udalo-sie-uzbierac-10-tysiecy/

Adres do wysyłki:

Paczki można wysyłać za pomocą Poczty / Kuriera / Paczkomatów na poniższe dane:

Mobile-Com Bartłomiej Gawron

ul. Św. Rocha 33 lok. 13

15-879 Białystok

tel (dla kuriera i do paczkomatów): +48 724-740-952

e-mail (do paczkomatów): b.gawron@mc24.com.pl

kod paczkomatu: BIA01ML (15-349 Białystok, Paderewskiego 10)

[podobne_wykop]