w , ,

Żubr wspiera w potrzebie Biebrzański Park Narodowy

Zubr fundusz żubra

Startuje Fundusz Żubra dla przyrody

Żubr przekaże 50 tysięcy złotych na pomoc Biebrzańskiemu Parkowi Narodowemu, który od kilku dni walczy z bardzo groźnymi pożarami. W ten sposób marka inauguruje działalność Funduszu Żubra dla przyrody.

„Przyroda potrzebuje obrońcy. Jej naturalnym strażnikiem jest Żubr, który przywraca ład i porządek, gdy są one zagrożone. Dlatego właśnie dzisiaj, w sytuacji zagrożenia dla przepięknych lasów Biebrzańskiego Parku Narodowego, inaugurujemy działalność Funduszu Żubra dla przyrody. Fundusz będzie wspierał dziką przyrodę i zagrożone gatunki zwierząt. Tak realizujemy misję marki” – przekonuje Radosław Czapczyk, senior brand manager Żubra.

Marka Żubr od wielu lat wspiera polską przyrodę. Żubr jest opiekunem i sponsorem Białowieskiego Parku Narodowego, a ta współpraca będzie się jeszcze umacniać w najbliższych latach. W zeszłym roku w ramach akcji „Żubr ratuje życie zagrożonych gatunków”, marka przekazała Fundacji WWF Polska milion złotych na ochronę wilka, rysia i sóweczki. Dzięki tej akcji Żubr realnie poprawił sytuację zagrożonych zwierząt, zmienił czarny PR wokół wilka i doprowadził do wzrostu sympatii do każdego z ochranianych gatunków.

Fundusz Żubra będzie łączył wszystkie działania marki na rzecz ochrony przyrody.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co dziś zamówie alboalbo

Co dziś zamówię? Zamawiaj bezpośrednio od ulubionych restauracji i wspieraj lokalną gastronomię

Video brothers

Video Brothers umacnia pozycję na rynku sieci wielokanałowych Youtube