Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

ǝuoɹʇs ɐƃnɹp ɐu ǝıs ɐɔɐɹʍʎʍ ʇɐıʍs [Stranger Things]

Kilka dni temu informowaliśmy o dziwnym zjawisku w Warszawie. Wygląd jednej ze stacji rowerów miejskich wzbudził niepokój przechodniów i mediów oraz… ekscytację fanów Stranger Things. To oni, najwięksi śmiałkowie, gdy tylko zobaczyli zagadkową podpowiedź Jedenastki i Willa, udali się na Powiśle, wsiedli na oldschoolowe rowery i wyruszyli w drogę.

Wspólny przejazd był pełen niespodzianek, które po zmroku podnosiły ciśnienie i rozgrzewały atmosferę. Rowerzyści spotkali na swej drodze halloweenowe dynie i jaja Demogorgona. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała w radiowozie policja (podwładni komendanta Hoppera?). Ostatnim punktem trasie był budynek na ulicy Smolnej. Aura miejsca nie zachęcała do wejścia do środka, a policyjna taśma i znaki ostrzegawcze wyraźnie kazały trzymać się od niego z daleka. Mimo to, ciekawość zwyciężyła nad strachem i wszyscy udali się w kierunku tajemniczego przejścia.

Po Drugiej Stronie czekało na nich… Hawkins – świat dobrze znany miłośnikom “Stranger Things”, pełen odniesień do serialu. Salon ozdobiony światełkami, wygodne fotele i przekąski – ulubione gofry Jedenastki oraz drink od Demogorgona, a przede wszystkim przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka – wszystko to było nagrodą za odwagę. Najwięksi fani serialu w czwartkowy wieczór mogli poczuć się nie jak widzowie, ale bohaterowie “Stranger Things”.

O Stranger Things 2

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z drugiej strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

W Stranger Things 2 występują: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Noah Schnapp (Will Byers), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Cara Buono (Karen Wheeler), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Joe Keery (Steve Harrington), Dacre Montgomery (Billy), Sadie Sink (Max), Sean Astin (Bob Newby), Paul Reiser (Dr Owens).

Stranger Things 2 jest dostępne Netfliksie od 27 października.

 

zobacz też

 

 

program afiliacyjny

Dodaj komentarz