w

Uczta dla oka: ilustratorki modowe na Instagramie

Uczta dla oka: ilustratorki modowe na instagramie

Wśród wielu niesamowitych zdjęć i oszałamiających grafik komputerowych, ich prace wyróżniają się stylem. Polecamy sześcioro ilustratorów związanych z modą i lifestylem na Instagramie.

Olka Osadzińska

Świetna polska graficzka, która na swym koncie ma współpracę z markami modowymi i czasopismami lifestyle`owymi. Jej rysowana okładka dla Elle była pierwszą graficzną okładką tego czasopisma w historii tytułu, a jej prace prezentowane były m.in. na wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Sarah Hankinson

Sarah Hankinson potrafi odnaleźć doskonałą harmonię między klasyczną ilustracją modową, a nowoczesnymi pomysłami graficznymi. Jej prace publikowano w Harper’s Bazaar Magazine, współpracowała też z takimi markami jak Maybelline.

Regram from @luckymagazine of my Lulu illustration and some light and summery scents!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sarah Hankinson Illustration (@sarahhankinson)

Fifi Lapin

Fifi to prawdopodobnie jeden z najlepiej ubranych króliczków w internecie. Urodziła się jako jedna z 257 sióstr i braci. Jej strona domowa i Instagram pomagają biednej futrzastej fashionistce zdecydować, co ma na siebie założyć. Występowała w Elle, Marie Claire i Vogue.

Today I'm wearing @gucci #fifilapinwears #gucci #ss16 #AlessandroMichele #fashiongenius

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fifi Lapin (@fifi.lapin)

Jessica Durrant

Jessica Durrant pochodzi z Las Vegas. Mogła zostać milionerką, ale wolała być ilustratorką. Jej prace drukowano w Elle, Glamour i innych modowych czasopismach oraz na portalach poświęconych lifestyle`owe.

Lauren Scott-Harris (Unskilled Worker)

Brytyjska ilustratorka – samouk przez lata ukrywała się pod pseudonimem Unskilled Worker. W tym czasie zdążyła podbić serca i zauroczyć redaktorów takich tytułów jak i-D, Vanity Fair i New York Times. Do współpracy zaprosił ją Gucci, a prace prezentowały galerie takie jak Minsheng Art Museum w Szanghaju.

Sophie Griotto

Francuska ilustratorka Sophie Gfriotto może pochwalić się współpracą z Jean Paulem Gaultierem, Diorem, współpracowała zarówno z czasopismami modowymi, jak też tytułami związanymi z designem., a jej prace wyróżniono w przewodnikach Taschen („100 ilustratorów” i „Ilustracja teraz, Moda!”).

My Illustration for Macy's ✨the spring collection for Maison Jules(Macy's)🕶🌞 #macys #illustration #springtime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sophie Griotto illustratrice (@griottosophie)

[podobne_ilustracja]

Xtb

Mads Mikkelsen ambasadorem XTB

Bookrage: fantastyczna szóstka do wzięcia!

BookRage: Fantastyczna szóstka do wzięcia!