Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

eBay klientem Grayling Poland

EBay polska

Grayling Poland rozpoczął współpracę z firmą eBay, globalnym liderem na rynku e-commerce. Agencja odpowiada za realizację kompleksowych działań z zakresu komunikacji korporacyjnej. Tym samym Grayling pracuje na rzecz eBay już na 12 europejskich rynkach.

W ramach podpisanej umowy Grayling Poland będzie odpowiedzialny za doradztwo strategiczne, opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji korporacyjnej firmy eBay, a także bieżące prowadzenie jej biura prasowego na polskim rynku. Za obsługę spółki odpowiada dział komunikacji korporacyjnej nadzorowany przez Annę Popłonkowską.

– Cieszymy się, że eBay dołączył do grona naszych klientów. Jako międzynarodowa firma konsultingowa, działająca w obszarze komunikacji, Grayling znany jest z dostarczania najwyższej klasy usług w ramach projektów realizowanych jednocześnie na wielu rynkach. Rosyjskie biuro Grayling pracuje na rzecz eBay już od ponad 5 lat. Teraz klient zdecydował się na rozszerzenie naszej współpracy na inne kraje europejskie – mówi Anna Popłonkowska. I dodaje: – Jestem przekonana,
że dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i know-how będziemy dla firmy eBay solidnym partnerem, który wesprze ją w dalszym rozwoju biznesu w Europie.

Poza umową podpisaną w Polsce Grayling zdobył ostatnio również kontrakt na obsługę eBay
na 10 europejskich rynkach: czeskim, fińskim, greckim, łotewskim, portugalskim, rumuńskim, słowackim, szwedzkim, ukraińskim i węgierskim. W ramach współpracy agencja odpowiada za prowadzenie działań komunikacyjnych związanych z udziałem firmy w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,