Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

K2 Precise wygrywa przetarg digital Carrefour Polska

Przetarg miał za zadanie wyłonić partnera strategiczno-technologicznego w obszarze digital. Do zadań K2 Precise należy planowanie strategiczne, zakup mediów, segmentacja i komunikacja z klientami kanałami własnymi, optymalizacja customer experience, monitorowanie satysfakcji oraz lojalizacja klientów.  Do agencji K2 trafi też wsparcie kreatywne wybranych aktywności marki.

Carrefour dąży do zaoferowania swoim klientom najbardziej komfortowych i przyjemnych zakupów na polskim rynku, tworząc dla nich referencyjne środowisko omnikanałowe. Łączymy zakupy tradycyjne, internetowe i mobilne, a także szukamy synergii w komunikacji ATL, BTL i digital, aby dotrzeć do nich z najbardziej spersonalizowanym, angażującym i interesującym contentem marketingowym. K2 Precise, nasz dotychczasowy partner, najlepiej odpowiedział na nowe wyzwania stojące przed marką Carrefour w Polsce i to ta agencja będzie nas wspierać w obszarze digital w 2020 roku  – mówi Michał Sacha, Dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych.

K2 Precise broniło budżetu klienta, z którym  pracuje od 2013 roku. Do przetargu, poza K2 Precise, zaproszone były domy mediowe Publicis Media, Value Media, Arena, MullenLowe MediHub, They.pl i Grupa Adnext. Współpraca ma charakter długofalowy.

K2 Precise jest częścią Grupy K2 w której skład wchodzą: Agencja kreatywno-technologiczna K2, K2Bots.AI oferującą rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję i interfejsy konwersacyjne, Fabrity tworząca oprogramowanie dla biznesu, OKTAWAVE oferująca rozwiązania chmurowe oraz Commerce Sherpas oferująca usługi w zakresie strategii obecności marek w ecommerce. K2 Precise stawia na rozwój marketingu precyzyjnego, którego głównym celem jest optymalizacja sprzedaży po stronie Klientów. Centralną rolę odgrywają w niej kampanie programatyczne, analityka, marketing automation oraz business intelligence.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *