w

K2 stawia na Ambient 2.0. Maciej Wokitajtis dołącza do zespołu agencji.

K2 stawia na ambient 2. 0. Maciej wokitajtis dołącza do zespołu agencji.

Agencja K2 wprowadza do portfolio usługę Ambient 2.0, polegającą na łączeniu w jednej koncepcji marketingowej rozwiązań offline i online. Za rozwój kompetencji odpowiedzialny będzie Maciej Wokitajtis, który dołącza do agencji K2 obejmując stanowisko Head of Digital Out of Home.

Maciej ostatnio pracował w firmie Starcom, wcześniej prowadził własną agencję ambientową – Grupa Białko. Posiada ośmioletnie doświadczenie w sprzedaży i produkcji projektów z zakresu Ambientu i DOOH dla takich klientów, jak: Allegro, Coca-Cola, GSK, Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Samsung, czy Honda. Jest współautorem nagradzanych koncepcji m.in.: „Nie kupuj w realu” dla Allegro (Grand Prix konkursu Media Trendy’ 2008), „Polub w realu” dla marki Tyskie, czy Coca-Cola Connect LED TIR. Z wykształcenia jest socjologiem, z dyplomem UW. Interesuje się street artem i nowymi technologiami. W K2 będzie odpowiedzialny za koordynację projektów ambientowych połączonych z technologią. Będzie ściśle współpracował z działami kreacji, strategii, UX, obsługi oraz nowego biznesu.

Ambient 2.0 to koncepcja zakładająca wykorzystanie różnorodnych narzędzi m.in.: zewnętrznych nośników audiowizualnych, interaktywnych totemów, mobilnego DOOH, maszyn vendingowych, mapingu 3D, projekcji laserowych, ścian interaktywnych, dymnych i wodnych ekranów do projekcji oraz poszerzonej rzeczywistości i łączenie ich z działaniami social media, mobile, czy ATL.

Wprowadzenie Ambient 2.0 do portfolio usług K2, pozwoli nam konkurować z firmami ambientowymi o budżety marketingowe. Kilkunastoletnie doświadczenie technologiczne K2 oraz pozyskanie do współpracy Maćka Wokitajtisa, który posiada na koncie kilkadziesiąt realizacji z tego obszaru i co za tym idzie świadomość ograniczeń i szans, pozwoli nam z sukcesem realizować nawet najbardziej śmiałe pomysły. – komentuje Łukasz Lewandowski, wiceprezes zarządu K2.

Źródło: mat. pras.

Lowe warsaw ponownie dla domiporta. Pl

Lowe Warsaw ponownie dla Domiporta.pl

Zaangażowani nie siedzą na facebooku

Zaangażowani nie siedzą na Facebooku